Розвідка розкрила деталі наслідків вибухів на аеродромі “Енгельс” 26 грудня: що відомо

У понеділок, 26 грудня, сталися вибухи на російському аеродромі "Енгельс". Тоді  було пошкоджено російські літаки й не тільки.

Про це пише Рубрика з посиланням на заяву представника Головного управління розвідки Міноборони України Андрія Юсова в ефірі телемарафону.

"Інформація уточнюється. Достеменно відомо про пошкодження літаків, транспортних засобів і особового складу. Йдеться дійсно про більш ніж трьох загиблих, як спочатку заявляли росіяни", – зазначив Юсов.

Він також наголосив, що військова інфраструктура росії продовжує деградувати, тому такі інциденти можливі й у майбутньому.

Варто зауважити, що сьогодні, 29 грудня, на аеродромі "Енгельс" також пролунали вибухи. Там спрацювали системи ППО.

Довідка

Нагадаємо, в ніч на 26 грудня в російському Енгельсі, де знаходиться аеродром, пролунали вибухи.

Пізніше в Міноборони росії заявляли, що причиною вибухів нібито стало знищення українського безпілотника. При цьому там додавали, що через падіння уламків загинули троє військових.

Пізніше з'явилася інформація, що на аеродромі було пошкоджено і техніку окупантів.

Свіжі дописи

  • Новини

Сили ППО знищили понад 80 ворожих дронів, 31 – локаційно втрачений

У ніч на 7 лютого росіяни застосували проти України більше сотні дронів. Сили ППО працювали… Читати більше

Friday February 7th, 2025
  • Новини

Аналітики ISW зазначають, що опитування в рф показало високу підтримку суспільством війни проти України

російське державне опитування демонструє, що попри зростаючі економічні труднощі та військові невдачі, більшість населення рф… Читати більше

Friday February 7th, 2025
  • Новини

У Київській області внаслідок дронової атаки рф виникла пожежа

Війська росії в ніч на 7 лютого атакували ударними дронами Київську область. Внаслідок ворожої атаки… Читати більше

Friday February 7th, 2025
  • Новини

Відбулася перша зустріч між українською стороною та спецпредставником Трампа по Україні й росії

Посол України в Сполучених Штатах Оксана Маркарова провела зустріч із спецпредставником президента США з питань… Читати більше

Friday February 7th, 2025
  • Новини

Генштаб: минулої доби найбільше ворог тиснув на Лиманському й Покровському напрямках

Протягом минулої доби, 6 лютого,  російські загарбники найбільше тиснули на Лиманському й Покровському напрямках. Загалом… Читати більше

Friday February 7th, 2025
  • Новини

Євлаш пішов з посади речника Повітряних сил 

Очільник відділу звʼязків з громадськістю управління комунікацій командування Повітряних сил Збройних сил України Ілля Євлаш… Читати більше

Friday February 7th, 2025

Цей сайт використовує Cookies.