У російському Енгельсі могли загинути військові пілоти, – Ігнат

Під час вибухів на військовому аеродромі в Енгельсі (рф), які сталися цієї ночі, ймовірно загинули військові пілоти стратегічних ракетоносців Ту-96 та Ту-160, що є вагомою інформацією для української сторони.

Про це в ефірі телемарафону «Єдині новини» повідомив речник Командування Повітряних Сил ЗСУ полковник Юрій Ігнат.

"росіяни пишуть про трьох загиблих і ще чотирьох госпіталізованих. Але є й деякі повідомлення, де пишуть про загиблих у тому числі військових пілотів. Якщо мова йде про пілотів стратегічних ракетоносців Ту-96 та Ту-160, то це для нас вагома інформація, яку треба взяти до уваги", – зазначив Ігнат.

Відповідаючи на питання щодо кількості пошкодженої техніки на аеродромі, речник наголосив, що наразі потрібно дочекатись супутникових знімків.

Він також зауважив, що до ракетних ударів ворог готується заздалегідь, адже одномоментно неможливо спланувати, спроектувати, прокласти маршрути для ракет і врахувати всі нюанси — починаючи від погодних умов, до тактичного розташування української ППО. Ворог постійно вивчає і здійснює удари відповідно до тих розвідданих, які він має, зазначив Ігнат.

Водночас він запевнив, що українські захисники так само готуються до атак ворога.

"До ударів росіян ми готуємося завжди. Одразу після удару, який був крайній раз нанесений по позиціях, Повітряні сили готуються: одразу перезаряджаються ракети, робляться певні переміщення особового складу чи позицій, це все вже відпрацьовано, і Повітряні сили готові в будь-який момент відбивати чергову російську агресію з повітря", – зазначив речник.

Довідка

Внаслідок кількох вибухів цієї ночі на території авіабази в Енгельсі було знищено пункт управління. Офіційної інформації щодо наслідків нічної атаки досі немає. Попередньо троє людей загинули, ще четверо поранені. Саме з цього летовища злітала ворожа стратегічна авіація, зокрема, бомбардувальники Ту-95 і Ту-160, які здійснювали масовані ракетні атаки на українські міста та критичну інфраструктуру. Три тижні тому там вже лунали вибухи, тоді дроном було пошкоджено два військових літаки. російське міноборони звинуватило у цьому українське військове керівництво.

Свіжі дописи

  • Новини

США готують план потенційного послаблення санкцій проти рф, – ЗМІ

США розглядають можливість послаблення антиросійських санкцій. Це відбувається на тлі прагнення президента Дональда Трампа відновити… Читати більше

Monday March 3rd, 2025
  • Новини

У Львові протягом зими курсував “автобус турботи”: благодійною ініціативою скористалися 220 бездомних

Другу зиму поспіль у Львові відбувалася масштабна соціальна кампанія «З турботою про кожного», в межах… Читати більше

Monday March 3rd, 2025
  • Новини

В Італії розгорнули найбільшу хустку України з авторським принтом: артоб’єкт символізує єдність усіх областей

В Італії, на головній площі Мілана біля собору Duomo, українські активісти розгорнули найбільшу українську хустку… Читати більше

Monday March 3rd, 2025
  • Новини

Торецьк та Часів Яр – це щоденний жах. Але міста тримаються: в ОСУВ “Хортиця” розповіли про ситуацію

Попри тривалі міські бої в Торецьку та Часовому Яру ситуація там залишається складною. Росіяни намагаються… Читати більше

Monday March 3rd, 2025
  • Новини

Лінія дронів: У Силах оборони стартував проєкт з розвитку спецпідрозділів БПЛА

У Збройних силах України розпочався масштабний проєкт «Лінія дронів», ініційований Президентом України. Його мета – розвиток… Читати більше

Monday March 3rd, 2025
  • Новини

Україна продовжує співпрацю з партнерами й сподівається на підтримку США у досягненні миру, – Зеленський

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що Україна працює з країнами-партнерами над мирним рішенням для завершення… Читати більше

Monday March 3rd, 2025

Цей сайт використовує Cookies.