Свята Церква Христова захоплюється вашою мужністю: Варфоломій привітав українців з Різдвом

Український народ зі святом Різдва привітав Вселенський патріарх Варфоломій та заявив, що Велика Церква Христова захоплюється хоробрістю і доблестю українців.

Про це пише Рубрика, посилаючись на вітання патріарха з Різдвом Христовим.

"Свята Велика Церква Христова – яка принесла християнську віру і візантійську цивілізацію на вашу батьківщину, Київську Русь, наприкінці Х століття – продовжує захоплюватися мужністю, хоробрістю і доблестю українського народу, який демонструє всьому світу справжню відданість та безмежну любов до своєї країни", зазначив Варфоломій.

Патріарх нагадав, що цього року добра звістка про Різдво лунає поряд із гомоном війни, спровокованої "агресією Російської Федерації в лютому минулого року".

Вона є "найгіршою європейською геополітичною та гуманітарною кризою з моменту закінчення Другої світової війни". Та також "негативно впливає на довкілля та суспільство в усьому світі".

Вселенський патріарх наголосив, що Велика Церква зараз особливо думає про українців, які цього року святкують Різдво Христове "в цю холодну пору… без електрики, без опалення". Окрім того невпинно молиться за "негайне відновлення миру та справедливості, за відродження України".

Варфоломій побажав, щоб прийдешній 2023 рік став "періодом миру, любові та солідарності, справді роком праведності нашого Господа".

Вселенський патріарх вважає, що "тільки солідарністю з українським народом можна подолати зло і темряву".

Він також висловив сподівання, що в майбутньому зможе знову відвідати "вашу нескорену батьківщину, заставши тоді всіх православних християн України об'єднаними в одній квітучій Церкві".

Свіжі дописи

  • Новини

ISW: диктатор рф не зацікавлений у будь-яких компромісах у переговорах про припинення війни

Аналітики Інституту вивчення війни після розмов американського президента Дональда Трампа з главою кремля володимиром путіним… Читати більше

Thursday February 13th, 2025
  • Новини

Генштаб: минулої доби війська рф найбільше атакували Покровський напрямок

На фронті упродовж минулої доби відбулося 116 бойових зіткнень, 34 з яких - на Покровському… Читати більше

Thursday February 13th, 2025
  • Новини

Війська рф завдали удару по Сумах: росіяни спрямували дрони  на житловий сектор

У четвер, 13 лютого, російські загарбники атакували місто Суми. Ворог направив дрони на житлові будинки.… Читати більше

Thursday February 13th, 2025
  • Новини

У рф заявляють про атаку понад 80 дронів на регіони: у Липецькій області пролунала серія вибухів

У Міноборони рф заявили, що вночі їхня ППО нібито збила 83 безпілотники над 9 областями… Читати більше

Thursday February 13th, 2025
  • Новини

Держдеп США анонсував візит спецпредставника Трампа до України

За даними Державного департаменту Сполучених Штатів, спецпредставник президента Дональда Трампа з питань України та росії… Читати більше

Thursday February 13th, 2025
  • Новини

Україна отримає від Німеччини близько 100 ракет для IRIS-T

Німеччина найближчим часом передасть Україні близько 100 керованих ракет для зенітно-ракетного комплексу IRIS-T. Про це… Читати більше

Wednesday February 12th, 2025

Цей сайт використовує Cookies.