ФОТО: IL MESSAGGERO
Про це повідомляє ANSA, пише Рубрика.
Інцидент стався на зборах членів об'єднання Valleverde, що налічує 200 людей та управляє будинком у районі водосховища Турано. Його віцепрезидентка Лучіана Чіорба заявила, що чоловік не хотів оплачувати вартість проживання та погрожував людям.
"Члени об'єднання зупинили його, а потім ми викликали карабінерів", – розповіла Чіорба про те, що сталося. Поліція, що прибула на місце, обгородила бар, біля якого відбулася зустріч, і затримала 57-річного Клаудіо Кампіті.
Троє жінок – Сабіна Сперандіо, Елізабетта Сіленці та Ніколетта Голісано – загинули на місці внаслідок вогнепальних поранень. Ще четверо людей отримали поранення грудей, шиї та обличчя великої тяжкості й були доправлені в лікарню.
Один із членів Valleverde розповів Il Messaggero, що конфлікт між Кампіті й іншими членами об'єднання тривав роками. Чоловік не платив за проживання й підключення до каналізації, а у своєму блозі погрожував людям.
Очевидець розповів: "Історія тягнулася роками, але я ніколи не думав, що вона зайде так далеко. Але ми ще рік тому про все повідомляли і викривали, і ніхто не втрутився, щоб щось зробити".
Мер Рима Роберто Гуалтьєрі висловив співчуття у зв'язку із "дуже серйозним епізодом насильства" й анонсував скликання комітету з питань порядку та безпеки в понеділок.
Ворог у ніч проти 13 лютого завдав масованої атаки ударними дронами по Одеській області. Уламками… Читати більше
Колишнього постійний представник України в ООН Сергія Кислицю призначили першим заступником міністра закордонних справ. Про… Читати більше
У столиці 13 лютого зафіксовано високий рівень забрудненості атмосферного повітря. Радіаційний фон у всьому місті… Читати більше
Видавництво Projector Publishing запрошує на презентацію першої книги із серії “Історії українських митців” та колекції… Читати більше
Уночі, 13 лютого, під час атаки російських дронів на український порт у Рені, на територію… Читати більше
Президент Сполучених Штатів Дональд Трамп на пресконференції 12 лютого ухилився від відповіді про те, чи… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.