Фото: RFI
Причиною отруєння стала неправильна експлуатація бензинового генератора, повідомили у ДСНС.
Рятувальники передали потерпілу медикам. Наразі вона перебуває у Боярській центральній районній лікарні.
"Генератори – небезпечні. Щоб не сталося біди – суворо дотримуйтеся елементарних правил безпеки під час використання!" – кажуть у відомстві.
Головне правило: генератор можна використовувати тільки на вулиці і слідкувати за тим, щоб відстань між ним та стінами будівлі становили не менше 6 метрів.
Нагадаємо, раніше на Київщині у селі Бобриця через отруєння чадним газом загинув чоловік, його дружину змогли врятувати у лікарні.
У Гостомелі також постраждала родина: стан бабусі, її сина та двох онучок різко погіршився після того, як вони надихалися чадним газом.
На Прикарпатті у підвальному приміщенні знайшли тіло чоловіка, який, за даними ДСНС, ймовірно, отруївся продуктами згорання вихлопних газів від електрогенератора.
Володар двох "Оскарів" американський актор Джин Гекмен та його дружина Бетсі Аракава знайдені мертвими у власному… Читати більше
Сенат Румунії в середу, 26 лютого, ухвалив законопроєкт про контроль за використанням повітряного простору. Документ… Читати більше
Глава Європейської ради Антоніу Кошта запросив лідерів країн ЄС 6 березня взяти участь у спеціальній… Читати більше
Касаційний адміністративний суд у складі Верховного Суду України відмовив Ігорю Коломойському в справі щодо оскарження… Читати більше
Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський відвідав бригади Сил Оборони, які ведуть захист в Донецькій… Читати більше
Фахівці ССО провели "урок патріотизму" у навчальних закладах рф, де російські учні привітали підрозділи загарбників… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.