Про це йдеться на сайті фонду.
У чому проблема?
В українській армії масово використовують коптери цивільного призначення. "Флагманами" нашого БпЛА-флоту є Мavic 3 компанії DJI та EVO II від Autel. Вони прості та зручні у використанні в штатних ситуаціях, але для ефективності в бойових умовах потрібні спеціальні знання та навички.
Яке рішення?
Благодійний фонд "Повернись живим" й освітня платформа Prometheus створили навчальний онлайн-курс "Основи тактики застосування коптерів DJI Мavic 3 та Autel EVO II в бойових умовах".
"У курсі об'єднали багаторічний практичний досвід операторів безпілотників із використання цивільних коптерів на Донбасі під час АТО та ООС. Актуалізували його набутими після 24 лютого 2022 року знаннями, адже кожна фаза російсько-української війни має свою специфіку. Врахували різні можливі сценарії розвитку подій на фронті", — говорить Віра Моїсеєнко, упорядниця курсу, консультант "Повернись живим" із тактики застосування безпілотних літальних апаратів.
Мета курсу полягає в тому, щоб удосконалити професійні навички військовослужбовців із тактики застосування цивільних БпЛА в бойових умовах. Це має зменшити кількість втрат безпілотників через помилки пілотів.
Як це працює?
Із курсу слухачі дізнаються, які бойові задачі здатні вирішувати коптери цивільного призначення і з чого почати роботу з ними. Навчаться застосовувати БпЛА, зважаючи на різноманітні фактори ризику — від погодних умов до ворожої протидії.
Програма курсу — ТУТ.
Для кого курс?
Лише для військовослужбовців. Лекції розробляли насамперед для рядового складу без досвіду використання БпЛА в бойових умовах. Проте досвідченим пілотам курс допоможе уникати поширених помилок у роботі і рідше втрачати дрони навіть у критичних ситуаціях.
Для сержантів та офіцерів курс буде корисним для кращого розуміння тактики застосування БпЛА у своїх підрозділах. Також ці лекції можуть використовувати інструктори навчальних центрів під час підготовки операторів для війська.
Як взяти участь у навчанні читайте за посиланням.
Обсяг курсу становить 10 годин. Доступ до нього буде відкритим протягом 8 місяців. Потрібен лише доступ до інтернету на достатній для перегляду відеолекцій швидкості. Щоб успішно пройти курс і отримати сертифікат, необхідно переглянути та прочитати всі лекції і набрати не менше 80% балів за тестові завдання.
У ніч проти 25 листопада в рф заявили про ракетну та дронову атаку нібито з… Читати більше
У неділю ввечері, 24 листопада, російські війська знову атакували територію України ударними безпілотниками з різних… Читати більше
У Румунії оголосили результати екзитполів на виборах президента. Попередньо, до другого туру виборів проходять чинний… Читати більше
У музеях Ватикану одночасно з’явилося вісім аудіогідів українською мовою. Також перша леді Олена Зеленська передала… Читати більше
Заступник міністра внутрішніх справ Богдан Драп'ятий нагадав, що з 25 листопада в Україні розпочнеться добровільне… Читати більше
Пункт пропуску "Шегині - Медика", який від вчора блокували польські фермери, розблоковано. Про це повідомляє… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.