fbpx
Сьогодні
18:45 22 Лис 2022

ЄС і НАТО як ніколи тісно співпрацюють, аби підтримати Україну, – міністр оборони Швеції

Європейський Союз і НАТО як ніколи тісно співпрацюють, аби підтримати Україну у військовому, політичному та економічному плані.

Про це заявив міністр оборони Королівства Швеції Пол Йонсон, передає з пресслужба Генштабу ЗСУ у Фейсбуці.

"ЄС і НАТО ніколи не співпрацювали так тісно, як сьогодні. І це абсолютно необхідно, якщо ми хочемо підтримати Україну у військовому, політичному та економічному плані", – цитує пресслужба шведського міністра.

Йонсон також наголосив, що Швеція продовжить підтримувати Україну в рамках тренувальної місії для українських військових.

"Швеція також продовжить підтримувати Україну в рамках нашого членства в ЄС. Швеція має намір взяти участь у майбутній Місії ЄС з військової допомоги на підтримку України (EUMAM), яка навчатиме Збройні сили України. Швеція також наполягає на тому, щоб вісім пакетів санкцій, ухвалених на сьогоднішній день, були реалізовані та дотримані, а також щоб ЄС міг узгодити дев'ятий пакет санкцій", – наголосив Йонсон.

Довідка

Місія ЄС з військової допомоги на підтримку України (EUMAM Ukraine) – навчальна місія, в якій Німеччина та Польща відіграють провідну роль. Вона спрямована на спеціалізовану підготовку 15 000 військовослужбовців Збройних сил України, доповнює операцію «Інтерфлекс» у Великій Британії, в якій бере участь Швеція.

Рубрика:
Світ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: