Такий прогноз озвучив представник NASA Говард Ху в коментарі BBC News
Він очолює програму місячного космічного корабля "Оріон" (Orion).
Представник NASA зазначив, що запуск ракети Space Launch System 16 листопада, на вершині якої розташований "Оріон", був історичним днем для польотів людини в космос.
Водночас він додав, що для того, щоб науковці змогли проводити дослідження на Місяці знадобляться житлові приміщення.
Як писала Рубрика, NASA цього разу запустили корабель без людей.
Замість них всередині манекени та роботи, які будуть реєструвати вплив польоту на тіло людини. Вони мають зібрати дані, необхідні для запуску живого екіпажу.
На цей момент "Оріон" знаходиться на відстані близько 134 тисячі кілометрів від Місяця.
"Це перший крок, який ми робимо до довгострокового дослідження глибокого космосу не лише для Сполучених Штатів, але й для всього світу.
Ми працюємо над сталою програмою. І це транспортний засіб, який перевезе людей та знову висадить нас на Місяць", – підкреслив представник NASA.
Коментуючи місію, Ху повідомив, що усі системи працюють. А команда "Артеміди" готується до наступного запуску двигунів "Оріона", щоб вивести космічний корабель на далеку орбіту Місяця.
Він зізнався, що спостереження за місією із Землі "справді викликає хвилювання та відчуття "Вау, ми повертаємося на Місяць".
Як тільки безпеку компонентів і систем "Артеміди" буде перевірено та доведено, тоє можливість того, що "люди будуть жити на Місяці в цьому десятилітті", заявив Ху.
Астронавти можуть знову висадитися на Місяць вперше за 50 років.
Також він пояснив, що одна із ключових причин повернення на Місяць полягає в том, аби з'ясувати, чи є вода на південному полюсі супутника. Вона може бути перетворена в паливо для кораблів, які могли б летіти глибше у космос – наприклад, на Марс.
"Ми відправлятимемо людей на поверхню, і вони житимуть на цій поверхні та займатимуться наукою. Для нас справді буде дуже важливо навчитися трохи виходити за межі орбіти нашої Землі. А потім зробити великий крок, коли ми підемо на Марс.
Місії "Артеміда" дає нам мати стійку платформу та транспортну систему, яка дозволяє нам навчитися працювати в цьому глибокому космічному середовищі", підсумував Говард Ху.
Нагадаємо, після орбіти Місяця космічний корабель розпочне зворотну подорож, яка звершиться приблизно за 25,5 днів.
Очікується, що 11 грудня капсула впаде у Тихий океан біля узбережжя Сан-Дієго. На неї чекатимуть спеціальні команди, аби доставити в безпечне місце.
Перша леді Олена Зеленська повідомила, що в 13 містах України вже працюють 17 освітніх просторів… Читати більше
В Одесі надвечір 14 листопада пролунали вибухи. Військові попередили про швидкісну ціль. Внаслідок ворожої атаки… Читати більше
"Укрпошта" презентує нову художню марку "Тризуб Незалежності" до Дня Гідності та Свободи, який вшановує події… Читати більше
Понад 600 людей пройшли курс базової військової підготовки в Обласному центрі підготовки населення до національного… Читати більше
Голова комітету ВР з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку і містобудування Олена… Читати більше
Шевченківський районний суд Києва продовжив дію запобіжного заходу для народного депутата Нестора Шуфрич. Його звинувачують… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.