Штучна ялинка чи жива − хто переможе? Найголовніше для вибору новорічного дерева

З наближенням зими та свят у багатьох виникає питання: «Яка ялинка краще – жива чи штучна?» До нього варто поставитись відповідально, оскільки від цього залежатиме настрій та успішність процесу підготовки взагалі. Новорічна ялинка – головний символ урочистості, веселощів, здійснення мрій та створення чарівної атмосфери. Жива чи штучна – варто визначитися заздалегідь, щоби встигнути купити дерево, встановити його, прикрасити до потрібної дати. Отже, розглянемо головні ЗА та ПРОТИ для того, щоб правильно зробити вибір.

Натуральна новорічна ялинка: пережиток минулого чи важлива традиція?

Незважаючи на те, що на дворі 21 століття, є покупці, які все ж таки за натуральне новорічне дерево. Які його переваги? Безперечно, натуральна хвоя має приємний, свіжий аромат. Викликає певні асоціації. Насичує повітря фітонцидами, які ліквідують шкідливі бактерії. Хвоя також багата аскорбіновою кислоти, що значно підвищує імунітет. Після експлуатації натуральну ялинку можна переробити (використовувати як паливо, а також відправити на корм тваринам). Вона не засмічує біосферу, оскільки повністю розкладається. Головний недолік – недовговічність, адже таке дерево потрібно буде купувати щороку. При цьому «природна краса» триває лише кілька тижнів після вирубки, а надалі дерево починає сохнути, голки жовтіють і обсипаються.

Чому все більше покупців віддають перевагу штучним ялинкам?

  • Широкий асортимент, що дозволяє підібрати відповідну за габаритами модель. Вибрати новорічне дерево із декором або без нього (класичний варіант). Синього, зеленого, білого чи іншого кольору.
  • Ідеальні параметри, що дозволяють придбати ялинку або сосну без «залисин» та пустот. З пишними гілками, рівними голочками.
  • Можливість використання повторно, при дбайливому догляді – до 10 років і більше.
  • Відсутність сміття та алергічних реакцій на ефірні олії з ялини.
  • Збереження флори та фауни за рахунок заощадження лісу, як місця проживання тварин та важливого елемента в очищенні повітря природним шляхом.
  • Простота монтажу (незначна вага, підстановка у комплекті, стійкість усієї конструкції).

З недоліків варто відзначити токсичність матеріалів, які недобросовісні виробники використовують у процесі виготовлення штучних ялинок. Щоб не потрапити на гачок таких шахраїв, варто ретельно вибирати постачальника новорічної продукції. Ялинки, штучні сосни, гірлянди та інший декор можна переглянути на сайті https://elki4you.in.ua/ua/. Інтернет-магазин реалізує виключно якісну та сертифіковану продукцію, надає гарантію, працює з різними типами оплати. Швидко, без затримок, із відправкою по всій Україні. Обираючи найкраще – ми отримуємо унікальний товар, безпеку, чудовий настрій, фінансові вигоди!

Свіжі дописи

  • Новини

Стефанчук зустрівся з Ердоганом: обговорили Формулу миру та звільнення військовополонених

Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук у ході свого візиту в Туреччину зустрівся з президентом Реджепом… Читати більше

Wednesday May 15th, 2024
  • Новини

Міненерго: остаточне рішення про підвищення тарифів на електроенергію ще не прийнято

У зв'язку з сьогоднішньою ситуацією в енергосистемі, скоріш за все, тарифи на електроенергію в Україні… Читати більше

Wednesday May 15th, 2024
  • Новини

Фіцо все ще оперують, він – у тяжкому стані. Замах скоїли з політичних мотивів: уряд Словаччини

Міністри оборони та внутрішніх справ Словаччини Роберт Каліняк та Матуш Шутай Ешток заявили, що прем'єр-міністр… Читати більше

Wednesday May 15th, 2024
  • Новини

Генштаб: на Харківському напрямку ворог посилив інтенсивність бойових дій

На Харківському напрямку зросла інтенсивність бойових дій, українські захисники відбили вже десять ворожих атак у… Читати більше

Wednesday May 15th, 2024
  • Новини

Президент підписав укази про вихід України з низки угод та рішень СНД

Президент України Володимир Зеленський сьогодні, 15 травня, підписав укази про вихід України з низки угод,… Читати більше

Wednesday May 15th, 2024
  • Новини

Грузія, Ліхтенштейн та Малаві візьмуть участь у Глобальному саміті миру

Президент України Володимир Зеленський провів телефонні розмови з президентами Грузії та Малаві Саломе Зурабішвілі й… Читати більше

Wednesday May 15th, 2024

Цей сайт використовує Cookies.