Фабрики у КНДР почали шити зимову форму для російських військових, – ЗМІ

Низка фабрик у Північній Кореї вже залучені до пошиття зимової форми для російських військових; матеріали для цього надає росія.

Про це повідомляє Radio Free Asia, посилаючись на інформацію від своїх джерел у КНДР.

За цими даними, шити форму для російських військових почали щонайменш три фабрики у Пхеньяні та неуточнена кількість в інших місцях.

Йдеться про безпосередньо форму, білизну та взуття, сировину для яких надає росія. Далі їх мають залізницею відправляти до росії через вузький перешийок, що сполучає країни – шляхом, який на початку листопада "розморозили" після восьмимісячної паузи через пандемію коронавірусу.

Фабрика у Моранбонгу (Пхеньян) нібито шиє форми вже майже місяць, у великих обсягах.

Про правдоподібність цієї інформації може свідчити заява російського посольства у КНДР кілька тижнів тому про те, що росія "зацікавлена купувати одяг та взуття" з Північної Кореї.

Резолюція ООН 2375 від вересня 2017 року забороняє Північній Кореї будь-який експорт виробів текстильної промисловості.

Співрозмовник пояснив, що Північній Кореї вигідна така співпраця для отримання іноземної валюти, особливо після вимушеної паузи через пандемію коронавірусу.

Свіжі дописи

  • Новини

Келлог провів зустрічі з Сирським, керівниками розвідок і спецслужб: завтра – переговори із Зеленським

Спецпредставник президента США з питань України та росії Кіт Келлог сьогодні прибув до України. Завтра… Читати більше

Wednesday February 19th, 2025
  • Новини

П’ятикласнику зі Львова, який віддав виграні на олімпіаді 50 000 гривень на ЗСУ, влаштували сюрприз за благородний вчинок

Львівський п’ятикласник Роман Терлич за виграні на олімпіаді «Квести і Тести» 50 000 гривень купив… Читати більше

Wednesday February 19th, 2025
  • Новини

В Україні створили ШІ-застосунок для вивчення правил дорожнього руху: може працювати без інтернету

Айтівець Олександр Павелко та дизайнерка Єлизавета Горбачова створили застосунок «ПДР.ai» зі штучним інтелектом та віртуальним помічником. Додаток… Читати більше

Wednesday February 19th, 2025
  • Новини

Зеленський і Рютте обговорили координацію зусиль із партнерами

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Генеральним секретарем НАТО Марком Рютте. Про це… Читати більше

Wednesday February 19th, 2025
  • Новини

Шольц назвав заяви Трампа про Зеленського “неправильними і небезпечними”

Канцлер Німеччини Олаф Шольц відкинув заяви Трампа про те, що президент України Володимир Зеленський є… Читати більше

Wednesday February 19th, 2025
  • Новини

Данія планує збільшити видатки на оборону через “агресію росії”

19 лютого прем'єрка Данії Метте Фредеріксен заявила про збільшення оборонного бюджету країни на 2025-2026 роки на тлі… Читати більше

Wednesday February 19th, 2025

Цей сайт використовує Cookies.