Шойгу розповів французькому колезі про можливість застосування Україною “брудної бомби”

Міністр оборони рф сергій шойгу в телефонній розмові з французьким колегою Себастьяном Лекорню заявив про підготовку України до провокації із застосуванням "брудної бомби"

Про це повідомляє Міноборони росії у Telegram, російське пропагандистське видання "РІА Новості".

"Шойгу довів до французького колеги свої занепокоєння з приводу можливих провокацій з боку України із застосуванням "брудної бомби"", наголосили у повідомленні Міноборогни рф.

Також повідомляють, що міністри обговорили російську війну в Україні, "яка має стійку тенденцію до подальшої неконтрольованої ескалації".

Зазначимо, що раніше видання "РІА Новості" з посиланням на свої джерела повідомляло, що нібито українська влада готує "на території своєї країни провокацію, пов'язану з підривом малопотужного ядерного боєприпасу". Його ще називають т.зв. "брудною бомбою". Це потрібно для того, щоб потім нібито звинуватити росію.

Пропагандисти вигадали цілу історію про те, що нібито "під керівництвом західних кураторів Київ уже розпочав практичну реалізацію цього плану".

Навіть розповіли, що завдання виготовити ту саму "брудну бомбу" отримало керівництво Східного гірничо-збагачувального комбінату, розташованого в місті Жовті Води Дніпропетровської області. А також залучено для цього Київський Інститут ядерних досліджень.

Рупор Кремля запевняє, що робота над "брудною бомбою" нібито перебуває на завершальній стадії.

Також пропагандисти повідомили, що нібито Офіс Зеленського негласно контактує з представниками Великої Британії щодо "можливої передачі київській владі компонентів ядерної зброї".

Читайте щоденну хроніку війни від "Рубрики" — найважливіші новини оборони від російської агресії та рішення для перемоги зібрані тут.

Свіжі дописи

  • Новини

Якщо США домовляться з рф без України, успіху не буде: Київ бачить Туреччину серед гарантерів безпеки

Президент Володимир Зеленський заявив, що закінчити війну без України неможливо. Якщо США домовляться з росією… Читати більше

Sunday February 23rd, 2025
  • Новини

Вибори у Німеччині: прогнози та дані екзит-полів хто перемагає

На даний час вибори в Німеччині, які ведуть до зміни влади в країні, завершилися. Згідно… Читати більше

Sunday February 23rd, 2025
  • Новини

Зеленський: Україна розробляє аналог систем Patriot, а українські ракети “Паляниця”, “Пекло” і “Рута” вже застосовуються та мають успіхи

Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна працює з партнерами щодо поставок усіх п’яти систем Patriot,… Читати більше

Sunday February 23rd, 2025
  • Новини

Розмова конструктивна: Єрмак поділився подробицями перемовин зі США щодо угоди про рідкісноземи

Україна зі Сполученими Штатами Америки веде перемовини про угоду щодо рідкісноземів. Керівник Офісу президента зазначив,… Читати більше

Sunday February 23rd, 2025
  • Новини

Нічого не зупинено, але й нового не проголошено, – Зеленський про допомогу від США

Президент України Володимир Зеленський розповів, що Сполучені Штати продовжують надавати Україні допомогу, нічого не зупинено.… Читати більше

Sunday February 23rd, 2025
  • Новини

Лубінець повідомив, що росіяни стратили українських військових у Курській області

Солдати російської федерації, ймовірно, розстріляли українських військових, яких взяли в полон у Курській області. У… Читати більше

Sunday February 23rd, 2025

Цей сайт використовує Cookies.