Новини

Рішення від “Нової Пошти”: тепер можна доручити іншій людині забрати вашу посилку

Послуга доступна для отримання і в поштоматі, і у відділенні.

Про це йдеться на сайті "Нової Пошти". 

У чому проблема?

Уявімо ситуацію: ви замовили доставку якогось товару. І ця посилка для вас дуже важлива, ви хочете її отримати якнайшвидше. Проте саме в день, коли вам приходить сповіщення про прибуття товару, ви дуже зайняті і не встигнете зайти на відділення, щоб забрати його. 

Яке рішення?

"Нова пошта" запустила новий сервіс "Інший отримувач", який дає змогу доручити отримання посилки іншій людині, "якій ви довіряєте". 

Сервіс доступний для посилок із поштоматів і відділень з оголошеною вартістю до 30 тисяч гривень. Замовити сервіс "Інший отримувач" може тільки отримувач і винятково через мобільний застосунок. Але якщо посилку замовлено "Особисто в руки", то змінити отримувача неможливо.

Як це працює? 

Пояснюємо увесь алгоритм дій:

  • Знайти необхідну посилку в пункті "Мої посилки";
  • У розділі "Керування посилкою" обрати сервіс "Інший отримувач".
  • Вказати номер телефону людини, якій надаєте право отримати посилку, і натиснути "Доручити".
  • Автоматично людина отримає пуш-повідомлення у свій мобільний застосунок "Нової пошти", що їй надали дозвіл на отримання посилки. Якщо в довіреної особи не встановлений мобільний застосунок НП, то вона отримає повідомлення у вайбер або на телефон.

Щоб отримати довірену посилку у відділенні, необхідно повідомити оператора, що використовуєте сервіс "Інший отримувач", назвати спеціальний код і номер посилки, який прийшов у повідомленні.

Право на отримання посилки можна скасувати. Для цього необхідно в мобільному застосунку знайти потрібну посилку й у розділі "Керувати посилкою" натиснути "Скасувати довіреність".

Свіжі дописи

  • Новини

Україна формує нові підходи до сімейного виховання: яку роль відіграють громади?

27 лютого в рамках реалізації проєкту “Право на сім'ю: усунення системних прогалин” за підтримки Міжнародної… Читати більше

Wednesday March 5th, 2025
  • Новини

Міноборони впровадило багаторівневу систему контролю якості сухпайків для ЗСУ

Міноборони посилило перевірку добових польових наборів продуктів для Збройних сил України. Для того, щоб захисники… Читати більше

Wednesday March 5th, 2025
  • Новини

Уряд врегулював правила виїзду митців та медійників за кордон під час воєнного стану

4 березня Кабінет Міністрів України прийняв постанову «Про внесення змін до Правил перетинання державного кордону громадянами… Читати більше

Wednesday March 5th, 2025
  • Новини

Японська агенція планує долучитися до енергетичних та інфраструктурних проєктів в Україні замість USAID

Японське агентство з міжнародного співробітництва (JICA) розгляне можливість фінансування тих програм у сфері енергетики та… Читати більше

Wednesday March 5th, 2025
  • Новини

Зеленський провів телефонні розмови з главами урядів Німеччини, Португалії, Словенії та Нідерландів

Президент України Володимир Зеленський провів телефонні розмови з очільниками урядів: Німеччини – Олафом Шольцом, Португалії… Читати більше

Wednesday March 5th, 2025
  • Новини

Австралія внесла до Фонду підтримки енергетики України додаткові 6 млн євро

Австралія внесла до Фонду підтримки енергетики України додаткові 6 млн євро. Ці кошти будуть розподілятись… Читати більше

Wednesday March 5th, 2025

Цей сайт використовує Cookies.