В Україні оголосили про створення "Штабу хвостатих волонтерів": навіщо це рішення
Зоозахисники взялися за створення "Штабу хвостатих волонтерів", які допомагатимуть зі збором коштів на допомогу тваринам в умовах повномасштабної війни
Про це пише Громадська організація UAnimals у Фейсбуці.
У чому проблема?
В Україні з початком повномасштабної війни стає гострішою день від дня проблема з бездомними тваринами.
У притулках, які є в країні виникали неодноразово проблеми з постачанням харчів для тварин, а також їхня безпека. Окільки не раз вони потрепали від обстрілів на територіях, де йдуть бойові дії.
До того ж, стала нагальною потреба рятувати й тих чотирилапих, що залишились під обстрілами та втратили своїх господарів.
Яке рішення?
Громадська організація UAnimals у Фейсбуці запрошує до співпраці власників тварин-блогерів.
Зоозахисники у "Штабі хвостатих волонтерів" хочуть об'єднати зусилля господарів, які ведуть блоги своїх тварин у соціальних мережах, щоб розповсюджувати важливі гуманістичні повідомлення, зокрема про:
- запуск соціальних кампаній;
- збір коштів для допомоги тваринам.
"Запрошуємо долучатись всіх власників тварин-блогерів, які поділяють наші цінності та прагнуть врятувати якомога більше тварин від наслідків війни", – підкреслюють в громадській організації.
Як це працює?
Блог, присвячений домашньому улюбленцю, може знаходитися у будь-якій із наступних соцмереж: Instagram, Facebook, Tik Tok, Youtube, Twitter, Patreon, Telegram тощо.
Усі охочі долучитися до "Штабу хвостатих волонтерів" можуть заповнити коротку анкету за посиланням, яка містить питання про кількість підписників, тематику сторінки, вид тварини та місце перебування.
Потенційні члени Штабу можуть також обрати найбільш прийнятний різновид допомоги тваринам:
- робити спільні публікації і поширювати важливу інформацію,
- запускати від імені тварини збір коштів, що підуть на допомогу чотирилапим,
- долучатись до соціальної реклами і соціальних кампаній UAnimals.
При цьому в громадській організації наголошують:
"Звертаємо вашу увагу, що UAnimals виступає проти експлуатації тварин та утримання вдома диких видів. Тому дані критерії впливатимуть і при долученні до Штабу", наголошують зоозахисники.
Нагадаємо, харківський блогер кіт Степан зібрав для українських тварин 10 тисяч доларів.