Новини

Подоляк — Німеччині: Якщо хочете закінчення війни якнайшвидше, дайте нам Leopard 2

Україна має право захищати свою територію та хоче відновити мир, а для цього необхідна підтримка партнерів, зокрема надання сучасного озброєння.

Про це заявив радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк в інтерв'ю німецькій службі новин Tagesschau.de, цитує сайт ОП

"Якщо ми інтенсивно прориватимемо лінію оборони російської армії, наступним кроком буде повернення територій і знищення збройних сил РФ. А для цього потрібна певна кількість бронетехніки, танки. Але це не мають бути неефективні радянські танки – ні Т-55, ні Т-64, ні навіть Т-72. Ось чому ми кажемо нашим партнерам, зокрема Німеччині: якщо ви хочете взяти на себе лідерську роль, якщо ви хочете, щоб у нас було менше втрат, і якщо ви хочете, щоб ця війна закінчилася швидше, тоді дайте нам Leopard 2", — сказав він.

Радник Єрмака наголосив, що українські військові можуть дуже швидко навчитися користуватися новою зброєю будь-якої складності, що вже не раз доводили.

Подоляк констатував, що сьогодні українські військові на фронті ефективно використовують майже всі типи артилерії, яких навіть близько не мали до початку повномасштабної війни.

Радник керівника ОП переконаний: той факт, що Росія є ядерною державою, не має зупиняти Україну в захисті своєї території.

"Якщо ми зупинимося, вони в якийсь момент заїдуть на танках у Дніпро, потім у Київ і також оголосять ці міста Росією. Так ми повністю втратимо Україну. Ескалації немає. Є Україна, яка має право захищати свою територію. Ми хочемо відновити мир. Для цього потрібна підтримка звичайним озброєнням", — сказав Подоляк.

Читайте щоденну хроніку війни від "Рубрики" – всі поточні новини цієї доби оборони від російської агресії зібрані тут.

Свіжі дописи

  • Новини

У Харкові одну з вулиць перейменували на честь легендарного підрозділу Kraken

У Харкові на честь спецпідрозділу ГУ Міноборони Kraken перейменували одну з вулиць у середмісті. Відповідне рішення… Читати більше

Wednesday February 5th, 2025
  • Новини

Встановлено 497 осіб, які підпалювали авто ЗСУ та готували теракти з вибухівкою поблизу будівель ТЦК, – СБУ

Служба безпеки України спільно з Національною поліцією встановила 497 осіб, які вчиняли підпали автомобілів військовослужбовців,… Читати більше

Wednesday February 5th, 2025
  • Новини

У Кривому Розі відкрили перший в області центр “Я – Ветеран”: надаватимуть понад 600 послуг для захисників

У Кривому Розі відкрили перший в області модульний центр “Я – Ветеран”, в якому комплексно… Читати більше

Wednesday February 5th, 2025
  • Новини

Російські окупанти завдали ракетного удару по Одещині: загинула людина, ще одна поранена

Російська армія атакувала житлову недобудову в Одеському районі ввечері 5 лютого. У результаті удару відомо… Читати більше

Wednesday February 5th, 2025
  • Новини

Сирський: У 2024 році було уражено 13 тисяч артсистем росіян. Це більше, ніж разом за два попередні роки

Протягом 2024 року Сили оборони України уразили 13 тисяч російських артилерійських систем, що перевищує показники за попередні… Читати більше

Wednesday February 5th, 2025
  • Новини

Гарантії безпеки, фінансова підтримка та санкції проти рф: Зеленський зустрівся з главою МЗС Великої Британії

Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із міністром закордонних справ Великої Британії Девідом Ламмі. Про… Читати більше

Wednesday February 5th, 2025

Цей сайт використовує Cookies.