В Україні створили фонд, який за інформацію про російських терористів виплачуватиме грошову винагороду: навіщо це рішення
В Україні створили фонд JIF, який виплачуватиме нагороду за інформацію про російських терористів
Про це повідомляє у Телеграмі Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки.
У чому проблема?
"Ідея проста: ніхто не може приїхати до України, зґвалтувати її жінок, катувати чоловіків – та поїхати назад до РФ, гадаючи, що йому це минеться. Ідея створення українського Центру Візенталя, який би об'єднав інформаційну та практичну складову, мені прийшла після арешту Палича, коли я почав думати, як дотягнутись до тих, хто не спить у Києві на дивані, а десь в окупації чи в росії", – пояснив журналіст.
"Тож коли вам здасться, що JIF не на часі, просто відкрийте будь-який профайл нашого сайту – наприклад, ось цей: підозрюється у вбивстві мирного мешканця Київщини та неодноразовому зґвалтуванні його дружини у присутності малолітньої дитини. Зло повинно мати ім'я", – заявив Асєєв.
Яке рішення?
В Україні прийняли рішення створити фонд JIF, який виплачуватиме нагороду за інформацію про російських терористів.
"JIF створюється на десятиліття: ми розуміємо, що шукати цих чудовиськ будемо стільки, скільки вони існуватимуть.
Але коли росія дійде до рівня 1990 року, а росіяни стоятимуть у довжелезних чергах за самогоном, проклинаючи вже мертвого путіна – гроші за цих потвор на сайті будуть для них цілим статком. І починати треба вже зараз", наголосив Асєєв.
Він також повідомив у Фейсбуці, що за основу взято американську державну практику виплати винагороди за інформацію про терористів.
Як це працює?
Колишній український в'язень терористів "днр" Станіслав Асєєв зазначив, що команда фонду працюватиме разом із Головним управлінням розвідки Міноборони.
На сайті фонду можна знайти інструменти для пожертвувань – інформатори отримуватимуть нагороду в максимально конфіденційному порядку.
Наразі структура роботи така:
- команда, яка представлена на сайті JIF та займається публічною комунікацією проєкту;
- технічна команда, яка тільки формується, з аналітиків, юристів, програмістів, бухгалтера тощо;
- ГУР Міністерства оборони України.
Нагадаємо, що Збройні сили України з 24 лютого по 24 вересня ліквідували близько 56 тисяч 300 російських військових.