Про це заявили в МЗС Ірану, повідомляє Reuters.
Як зазначили у виданні, представник міністерства Насер Канаані "порадив" Україні "утриматися від впливу третіх сторін, які прагнуть зруйнувати відносини між двома країнами".
Нагадаємо, що 23 вересня українська сторона ухвалила рішення позбавити посла Ірану в Україні акредитації.
"На виконання доручення президента, МЗС України вживає заходів реагування у відповідь на постачання Іраном зброї росії для ведення війни на українській території", наголосив речник МЗС України Олег Ніколенко.
До того ж, планує суттєво скоротити кількість дипломатичного персоналу іранського посольства у зв'язку з постачанням росії ударних безпілотників.
"Постачання зброї росії для ведення війни проти України є недружнім актом, який завдає серйозного удару відносинам України та Ірану", заявили в міністерстві.
Наразі посол Ірану в Україні Манучехр Мораді перебуває за межами нашої держави. На початку повномасштабного вторгнення він виїхав до Кишинева.
Позбавлення акредитації означає, що посол тепер не може виконувати свої обов'язки. І, згідно з дипломатичною практикою, має повернутися до Тегерана.
У серпні стало відомо, що росія отримала від Ірану "сотні" безпілотників, які можуть бути використані під час її повномасштабного вторгнення в Україну.
Це відбулося попри заклики Вашингтона до Тегерана не робити цього.
Лише за минулу добу повітряні сили України знищили чотири іранські безпілотники, які застосувала росія.
21 лютого російська армія скинула чотири авіабомби на Костянтинівку. У результаті - є жертва, поранені,… Читати більше
Консул України в Салоніках Євген Шквира спільно із першою заступницею міського голови, відповідальною за питання… Читати більше
В Україні видобуток газу після російських ракетних ударів впав на 40%. У зв'язку з цим… Читати більше
Прем’єра документального фільму "Справжні" режисера, військового документаліста Дениса Воробйова, відбудеться до третьої річниці повномасштабного вторгнення… Читати більше
З серпня минулого року через проєкт "Хочу найти" надійшов 3 тис. 081 запит від членів… Читати більше
У столиці з 3 по 6 березня пройде карʼєрний фестиваль JOB EXPO, на якому учасники… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.