В Європі вийшли на акції проти псевдореферендумів

Минулого тижня в Європі пройшла хвиля акцій проти російських псевдореферендумів та примусової паспортизації на тимчасово окупованих територіях України.

Відео з мітингів поділився Український центр безпеки та співпраці на своїй сторінці у Facebook.

Швидкий та успішний контрнаступ Збройних сил України зруйнував плани російських окупантів провести фейкові референдуми 11 вересня. Проте рашисти все частіше роблять заяви про нову дату – 4 листопада (так званий "день народної єдності"). Не варто забувати, що незаконний референдум у Криму провели через 2 тижні після його оголошення, хоча першу визнали дату за 3 місяці.

Саме тому активісти у Франції, Італії, Норвегії, Швеції та Німеччини вимагали у своїх урядів припинити проведення незаконних референдумів та примусову паспортизацію на тимчасово окупованих російських територіях України.

Учасники акцій наголошують, що мало не визнати референдуми вже після їх проведення – західним урядам необхідно діяти зараз.

Недопущення проведення референдумів та прийняття примусової паспортизації можливо через більш чітке звільнення всіх тимчасово окупованих територій України.

Все, що для цього сьогодні потрібно – достатня кількість зброї, посилення санкцій та визнання російської держави-терористом!

Свіжі дописи

  • Новини

Ватикан: Стан Папи Римського Франциска залишається критичним

Папа Римський Франциск залишається в критичному стані після ранкового респіраторного кризу. Йому необхідне переливання крові,… Читати більше

Saturday February 22nd, 2025
  • Новини

У Львові прийняли програму популяризації культури донорства крові

Львів – одне з перших міст в Україні, де на рівні громади прийняли програму популяризації… Читати більше

Saturday February 22nd, 2025
  • Новини

Стійкість у єдності: у столичному метро відкрилася виставка до роковин повномасштабного російського вторгнення

У Києві на станції метро «Золоті ворота» відкрилась фотовиставка «Стійкість у єдності». На експозиції представлені… Читати більше

Saturday February 22nd, 2025
  • Новини

Не мовчи – полон вбиває: у Запоріжжі відбулася акція в підтримку українських військовополонених та зниклих безвісти

У Запоріжжі відбулася акція на підтримку військовополонених та зниклих безвісти. Містяни вийшли з прапорами, плакатами… Читати більше

Saturday February 22nd, 2025
  • Новини

В Анкарі відкрилася віртуальна виставка “Війна впритул”: демонструє “наживо” наслідки злочинів росіян в Україні

У турецькій столиці відкрилася виставка віртуальної реальності «Війна впритул». За допомогою 360° панорам, дрон-зйомки та… Читати більше

Saturday February 22nd, 2025
  • Новини

Зеленський: Ми робимо конкретні речі, щоб розмови про Україну й про всю Європу відбувалися за участі України і Європи

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що триває міжнародна робота та нові перемовини з партнерами. За… Читати більше

Saturday February 22nd, 2025

Цей сайт використовує Cookies.