Про це заявила віце-прем'єр-міністр, міністр гірничодобувної промисловості та енергетики Зорана Михайлович у коментарі агентству Tanjug.
"З 1 листопада ми більше не будемо імпортувати російську нафту, але у нас буде, перш за все, нафта з Кіркука (Ірак – ред.), у нас буде своя нафта, тому що в NIS (Нафтова індустрія Сербії – ред.) має 20 відсотків сербської нафти, а решта буде іранська або якась інша", зазначила міністерка.
Михайлович також запевнила, що нових підвищень цін на електроенергію чи обмежень у Сербії не буде.
Зі слів міністерки, деякі місцеві органи влади вже почали будувати плани економії електроенергії, а ефект від економії домогосподарств буде помітний, коли набудуть чинності стимулюючі заходи щодо економії електроенергії.
Михайлович нагадала, що уряд запросив муніципалітети та міста, державні компанії та державну адміністрацію скласти свої плани до 15 вересня та надіслати їх до міністерства, щоб побачити, де можна заощадити 15 відсотків електроенергії.
Нагадаємо, що починаючи з листопада Сербія не імпортуватиме російську нафту через санкції Євросоюзу.
Сербія придбала 500 мільйонів кубометрів газу в Угорщини і цей газ зберігатиметься в угорських сховищах.
До того ж Сербія, яка повністю залежна від постачання російського газу, планує закуповувати газ у Азербайджану в 2023 році.
Міжнародна організація ЮНЕСКО різко засудила ракетний обстріл історичного центру Одеси, що стався 31 січня 2025 року. Об'єкти,… Читати більше
Габріель Атталь, який недовго обіймав посаду прем’єр-міністра Франції, очолив парламентську групу дружби з Україною. Про… Читати більше
Американська благодійна організація GEM разом із програмою Говарда Баффета погодилася у Полтаві відновити вікна і… Читати більше
У Львові в готелі поблизу центра міста пролунав вибух, внаслідок чого постраждав чоловік. Про це… Читати більше
У Сумах внаслідок ворожого обстрілу 30 січня зросла кількість жертв до 11 осіб: помер у… Читати більше
Гора Демарія є одна з найбільш мальовничих вершин Антарктиди, яка знаходиться всього за 8 км… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.