Про це повідомив у четвер глава Пентагону Ллойд Остін, відкриваючи зустріч у форматі "Рамштайн" в Німеччині, пише ЄП.
Як наголосив Остін, "вчора президент схвалив новий транш пакету допомоги Україні вартістю $675 млн".
Новий пакет, за його словами, включає:
За даними ЗМІ, Пентагон готує детальний аналіз і розробляє план підтримки української армії в середньостроковій і довгостроковій перспективі, в тому числі після закінчення війни з росією.
Оцінка США та початкові плани можуть бути обговорені під час зустрічі з колегами з країн-союзників у Німеччині у четвер.
Аналіз включатиме початковий розгляд потреб України в модернізованих повітряних силах і вертольотах для підтримки високомобільних сухопутних сил, повідомили чиновники.
Нагадаємо, сьогодні, 8 вересня, авіабаза "Рамштайн" знову приймає зустріч союзників України.
Контактна група з військової підтримки зібралася в очному форматі під керівництвом міністра оборони США Ллойда Остіна.
Сьогоднішнє засідання "Рамштайн" стало п'ятим за рахунком.
Напередодні переговорів міністри оборони США та України обговорили потреби української армії на даний момент та у довгостроковій перспективі. Олексій Резніков повідомив, що незабаром очікується нова допомога від США у сфері безпеки.
Про що раніше домовилися союзники
Минула зустріч у форматі "Рамштайн" відбулася онлайн 20 липня. Партнери підтвердили, що надаватимуть Україні будь-яку допомогу для боротьби з агресором та деокупації українських територій.
У ході конференції обговорили продовження постачання озброєнь, нові пакети підтримки та проведення тренувань українських військових.
Хоча деталі домовленостей не афішували, після переговорів було оголошено про передачу 4 додаткових HIMARS від США, а також снарядів для РСЗВ та артилерії, яку Україна раніше отримала від країн Заходу.
Довідка
Міжнародні переговори щодо підтримки України у війні з РФ були організовані з ініціативи США.
Перша зустріч на авіабазі "Рамштайн" у Німеччині 26 квітня зібрала представників оборонних відомств 43 країн. У результаті було створено Консультативну групу (UDCG) і прийнято рішення проводити зустрічі щомісяця.
Вдруге союзники спілкувалися онлайн 23 травня. Після конференції глава Пентагону Ллойд Остін повідомив, що військову допомогу Україні вирішили надати 20 держав.
Переговори Рамштайн-3 відбулися 15 червня у Брюсселі. Брали участь представники близько 50 країн (приєдналися Грузія та Молдова). Її результатом стало постачання далекобійних РСЗВ HIMARS, M270 та іншого озброєння, що суттєво вплинуло на зміну ситуації на фронті.
20 липня Рамштайн-4 зібрав 50 учасників онлайн, 30 із них постачали озброєння для потреб українських військових.
Нагадаємо, 24 серпня США виділили рекордний пакет військової допомоги Україні на 3 млрд доларів. До нього увійшли 6 ППО NASAMS та боєприпаси, снаряди для артилерії 155-мм, радари, нові безпілотники-розвідники Puma.
У Львові запрацював центр рекрутингу 38 окремої бригади морської піхоти 30 корпусу морської піхоти Військово-морських… Читати більше
Кабінет Міністрів України затвердив постанову про реалізацію експериментального проекту щодо створення, впровадження та забезпечення функціонування… Читати більше
Прем'єр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньягу заявив, що уряд схвалить угоду про припинення вогню з ліванським угрупованням… Читати більше
Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський провів переговори з українським колегою Андрієм Сибігою. Київ запевнив… Читати більше
У Великій Британії в понеділок, 25 листопада, у віці 112 років помер найстаріший чоловік у… Читати більше
Федеральний канцлер Австрії Карл Негаммер запропонував обраному президенту США Дональду Трампу Австрію як місце для… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.