Про це інформує Рубрика, посилаючись на Фейсбук Міністерства охорони здоров'я.
"В евакуаційних групах були особи з мінно-вибуховими травмами та з онкологічними захворюваннями з Івано-Франківська, Одеси та тих прифронтових територій, де наразі тривають активні бойові дії.
Всі ці пацієнти направлені за кордон для спеціалізованого лікування та подальшої реабілітації", наголошують у повідомленні.
У міністерстві зазначають, що міжнародні партнери у взаємодії зі службою екстреної медичної допомоги транспортують пацієнтів від лікарні у прифронтовій зоні через львівський медичний хаб до аеродрому в Польщі.
Потім українських пацієнтів спеціальний авіатранспорт або ж повітряні госпіталі доправляють у країни Європи для спеціалізованого лікування.
Завдяки співпраці МОЗ з міжнародними партнерами на лікування до клінік Європи від перших днів повномасштабної війни евакуйовано 1600 постраждалих українців.
У МОЗ нагадали, що тяжкохворі українці або ж ті, хто дістав травми внаслідок війни, можуть самостійно подати попередню заявку на участь у Програмі медичної евакуації.
Для цього слід заповнити відповідну заявку.
Як повідомляла Рубрика, 1 вересня у польському місті Жешуві відкрили спеціальний медичний хаб для українських пацієнтів, яких евакуюють на лікування до європейських клінік.
Ворог скористався густим туманом, щоб просунутись до меж житлової забудови Куп’янська Харківської області. Однак Сили… Читати більше
В ніч на 15 листопада в тимчасово захоплених Маріуполі та Бердянську лунали вибухи. У окупантів… Читати більше
У ніч на 15 листопада росія випустила по Україні дві ракети та 29 "Шахедів". Сили… Читати більше
Експерти Інституту вивчення війни вказують на те, що економіку російської федерації, ймовірно, чекають значні виклики,… Читати більше
Минулої доби, 14 листопада, на фронті було зафіксовано 144 бойові зіткнення Збройних сил України з… Читати більше
У росії в ніч проти 15 листопада ударні дрони атакували Краснодарський край, де розташований військовий… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.