90% українців вважають, що росіянам потрібно заборонити в’їзд до тієї чи іншої країни, — опитування

Міністри закордонних справ країн ЄС домовилися про призупинення спрощеної процедури видачі віз громадянам росії на тлі вторгнення в Україну. Тобто, в ЄС не перестануть видавати візи росіянам, але процес їх отримання буде довшим.

Дослідницька компанія Gradus Research запитала українців, як вони ставляться до заборони росіянам в'їзду до інших країн, в рамках сьомої хвилі дослідження соціально-політичних та міграційних настроїв українців під час повномасштабного вторгнення росії в Україну, яке проводить за фінансової підтримки Європейського Союзу та в партнерстві з Центром Економічного Відновлення.

І виявилося, що українці одностайні у своєму переконанні, що росіянам потрібно заборонити в'їзд до України та інших країн.

Переважна більшість (90%) опитаних вважають, що росіянам потрібно заборонити в'їзд до тієї чи іншої країни. Більше половини опитаних також вважають, що росіянам потрібно заборонити в'їзд до України (79%), країн ЄС (75%), США (66%) та Канади (62%).

Із цією думкою дещо рідше погоджуються жителі Східного та Південного регіонів, проте і серед них підтримка заборони не нижче 60%. Вихідці з Заходу частіше пропонують заборонити росіянам в'їзд до України та країн ЄС, а вихідці з Півночі – до країн ЄС та США.

"Особливо цікавим є факт, що громадяни віком старше 55 років, які народилися та половину життя прожили у радянських реаліях, значущо частіше вважають, що росіянам треба заборонити в'їзд до усіх перелічених вище країн. Ці цифри вкотре доводять, що українці єдині та непохитні перед лицем ворога", — коментує Євгенія Близнюк, засновниця та директорка дослідницької компанії Gradus Research.

Опитування було проведено дослідницькою компанією Gradus Research методом самозаповнення анкети в мобільному додатку за фінансової підтримки Європейського Союзу та у партнерстві з Центром Економічного Відновлення. Онлайн-панель Gradus відображає структуру населення міст з кількістю мешканців понад 50 тисяч у віці 18-60 років за статтю, віком, розміром населеного пункту та регіоном. Період проведення дослідження: 1 хвиля — 20-22 травня, 2 хвиля — 3-6 червня, 3 хвиля — 17-20 червня, 4 хвиля — 1-4 липня, 5 хвиля — 15-18 липня, 6 хвиля — 29 липня – 1 серпня, 7 хвиля — 12-15 серпня. Розмір вибірки у 7 хвилі —  2005 респондентів.

Свіжі дописи

  • Новини

Авіакомпанія Finnair скасовує майже 300 рейсів у грудні: це пов’язано зі страйком пілотів

Фінська авіакомпанія Finnair оголосила, що змушена скасувати майже 300 рейсів у грудні через акцію протесту… Читати більше

Saturday November 23rd, 2024
  • Новини

путін підписав закон щодо заборони у росії “пропаганди чайлдфрі”

Очільник Кремля володимир путін підписав законопроєкти про заборону "пропаганди чайлдфрі", тобто відмови від народження дітей та… Читати більше

Saturday November 23rd, 2024
  • Новини

У Греції комуністи напали на акцію з ушанування пам’яті жертв Голодомору: Україна вимагає розслідування

У грецькому місті Мандра комуністи напали на акцію українців, присвячену вшануванню пам’яті жертв Голодомору. Україна… Читати більше

Saturday November 23rd, 2024
  • Новини

Україна вперше взяла участь в оборонно-безпековій виставці NEDS у Роттердамі

10 українських компаній взяли участь в NEDS — це оборонно-безпекова виставка, яка проходить в Роттердамі… Читати більше

Saturday November 23rd, 2024
  • Новини

Укрзалізниця запускає прямий щоденний поїзд Київ-Будапешт

АТ "Укрзалізниця" запускає з 15 грудня прямий щоденний поїзд № 9/10 сполученням Київ – Будапешт,… Читати більше

Saturday November 23rd, 2024
  • Новини

У готелі Києва сталася стрілянина: є загиблий та поранені, поліція шукає нападника

В ніч на 23 листопада у столичному готелі відбулася смертельна стрілянина. Поліція Києва розпочала кримінальне… Читати більше

Saturday November 23rd, 2024

Цей сайт використовує Cookies.