Українці здобули 31 медаль на змаганнях "Ігри Воїнів" у США

English version here

Українська збірна здобула на змаганнях "Ігри Воїнів" у США 31 медаль.

Про це повідомляє Укрінформ.

Як поінформував організаційний менеджер української команди Павло Кононенко, у четвертий день Ігор наші спортсмени вибороли 18 медалей. 12 із них – у змаганнях з веслування на тренажерах "та зайняли майже весь нагородний п'єдестал".

Сергій Наумов виборов "золото" на дистанції 1 хвилина. Дві золоті медалі на дистанції 1 та 4 хвилини отримав Віктор Легкодух. Золотим медалістом на дистанціях 1 та 4 хвилини став Ігор Галушка. Павло Воловик здобув "срібло" на дистанції 4 хвилини. Дмитро Браницький – бронзовий призер перегонів на 4 хвилини та золотий призер на дистанції 1 хвилина.

Владислав Шатіло отримав "золото" і "бронзу" на дистанціях у 4 та 1 хвилини.

Олександр Дударєв отримав дві бронзові нагороди на дистанціях 4 та 1 хвилини.

Також українські спортсмени отримали 6 нагород з пауерліфтингу: Ярослава Мазур – «бронзу» у ваговій категорії до 55 кг. Юлія Паєвська – «бронзу» у ваговій категорії до 67 кг. Владислав Шатіло – «золото» у ваговій категорії до 72 кг. Олександр Гавриленко виборов перше місце у ваговій категорії до 88 кг, подолавши вагу 173 кг. Отримав перемогу в категорії до 107 кг Сергій Наумов, який підняв 180 кг.

У категорії 107+ кг упевнену перемогу здобув Євген Олексенко з результатом 210 кг, побивши 200-кілограмовий рекорд попередніх Ігор Воїнів.

За медальним підсумком чотирьох днів змагань збірна України має 31 медаль різного ґатунку.

Довідка

19 серпня в американському Орландо (Флорида) відкрилися міжнародні спортивні змагання «Ігри воїнів», у яких уперше бере участь збірна України.

На змагання прибули 32 спортсмени з України – як ветерани, так і чинні військові, котрі мали порання.

Ігри воїнів, організовані Командуванням підготовки та доктрини Сухопутних військ США, проходитимуть до 28 серпня. Для участі в них прибули близько 300 спортсменів, які представляють армії Сполучених Штатів та країн-союзниць.

Змагання були започатковані у 2010 році як спосіб відновлення та реабілітації поранених військовослужбовців.

Читайте щоденну хроніку війни від "Рубрики" – всі поточні новини цієї доби оборони від російської агресії зібрані тут.