Про це пише норвезьке видання Vårt Land.
Нагадаємо, що у суперечливому звіті, опублікованому минулого четверга, Amnesty дійшла висновку, що тактика українських військових наражає на небезпеку цивільне населення, створюючи військові бази в житлових районах.
Це не сподобалося ні українській владі, яка звинувачує організацію в підтримці російської пропаганди.
А також багатьом членам організації Amnesty.
Як повідомляє Vårt Land, після публікації звіту 60 норвезьких членів подали у відставку на знак протесту проти організації, а 40 членів подали у відставку без пояснення причини.
За оцінками Amnesty Norway, 20 із них також є протестувальниками.
Нагадаємо, що у п'ятницю голова Amnesty Ukraine також подав у відставку на знак протесту. Тим не менш, Amnesty залишається при своїх висновках у звіті.
– Ми використовували ті ж методи, що й раніше, коли розслідуємо порушення міжнародного права в решті світу. Ми все ще несемо відповідальність за висновки у звіті, – каже газеті менеджер із комунікацій Сіндре Странден Толлефсен.
Довідка
Як повідомляла Рубрика, 4 серпня правозахисна організація Amnesty International заявила, що українські військові, які стримують російську навалу, наражають на небезпеку цивільне населення.
Вони створюють бази і розміщують озброєння в школах і лікарнях.
Водночас на сайті організації нема жодного слова щодо масового вбивства українських військвополонених в Оленівці та засудження дій окупантів, які знищили полонених захисників України.
В Офісі президента на це заявили, що життю українців загрожує тільки російська армія, а заяви Amnesty International є не чим іншим, як участю в дискредитаційній кампанії росії проти України.
Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що обурений заявою Amnesty International і вважає її несправедливою.
Також у Amnesty International заявили, що їм невідомо про задокументовані випадки, коли б військові просили чи допомагали з евакуацією мирного населення із сусідніх будівель, щоб мінімізувати втрати серед цивільних.
Президент Володимир Зеленський засудив вибірковість Amnesty International і вважає, що організація намагається амністувати державу-терориста й перекласти відповідальність з агресора на жертву.
Український офіс правозахисної організації Amnesty International повідомив, що не брав участь у підготовці та поширенні доповіді, у якій ідеться, що українська армія наражає цивільних на небезпеку.
Війська рф 21 листопада завдала удару по Дніпру, застосувавши балістичну ракету, ймовірно, зі складу ракетного… Читати більше
На Лиманщині Донецької області відновлюють ліс. Посадка проводиться на лісових територіях, які були пошкоджені пожежами,… Читати більше
Речник ОСУВ "Хортиця" Назар Волошин зазначив, що російські війська в зоні відповідальності оперативно-стратегічного угруповання військ… Читати більше
В Україні трансформують вищу військову освіту з врахуванням реального бойового досвіду та підвищують кваліфікацію викладачів… Читати більше
В Україні триває Міжнародний тиждень тестування на ВІЛ та вірусні гепатити, який розпочався 18 листопада… Читати більше
Польські фермери мають намір страйкувати перед пунктом пропуску "Медика – Шегині", що на кордоні України.… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.