Фото: REUTERS/Guglielmo Mangiapane
Про це він сказав у своєму щотижневому зверненні до паломників і туристів на площі Святого Петра, пише портал Vatican News.
"Цей крок показує, що можна вести діалог для досягнення конкретних результатів, які допоможуть усім", зазначив Понтифік.
"Ця подія демонструє знак надії, і я щиро бажаю, щоб, йдучи цим шляхом, можна було покласти край бойовим діям і досягти справедливого та міцного миру", додав Франциск.
Нагадаємо, що у червні Папа Римський закликав припинити блокаду морського експорту пшениці з України.
При цьому він заявив, що зерно не можна використовувати як "зброю війни".
Як повідомляла Рубрика, Понтифік у суботу прийняв українського посла у Ватикані Андрія Юраша.
Папа Франциск зазначив, що підтримує Україну і хотів би відвідати її.
"Україна багато років, особливо з початку війни, чекала на Папу і буде рада зустріти його перед його поїздкою до Казахстану", – зазначив Юраш.
В інтерв'ю агентству Reuters минулого місяця Франциск сказав, що хотів би відвідати Київ після повернення з Канади 30 липня.
Але також хотів би поїхати до Москви, бажано перед візитом до Києва, щоб сприяти миру.
Папа Римський візьме участь у з'їзді релігійних лідерів у столиці Казахстану Нур-Султані 13-15 вересня, де, за його словами, сподівається зустрітися з патріархом Кирилом.
Як повідомляла Рубрика, 1 серпня вранці з Одеси відчалило судно RAZONI під прапором Сьєрра-Леоне з 26 тис. тонн української кукурудзи.
Це вперше від початку повномасштабного російського вторгнення зерновоз вирушив з одеського порту. Це стало можливо завдяки досягнутим у Стамбулі домовленостям за посередництва Туреччини і ООН.
А у неділю, 7 серпня, з портів "Одеса" та "Чорноморськ" вийшов другий караван з українським продовольством.
Про запровадження найбільшого пакета санкцій проти російської федерації оголосила Велика Британія: заходи спрямовані на посилення… Читати більше
Напередодні третьої річниці повномасштабної війни російська федерація здійснила наймасштабнішу атаку на Україну, застосувавши рекордну кількість… Читати більше
У суботу 22 лютого у столиці США Вашингтоні біля Меморіалу Лінкольна з нагоди третьої річниці… Читати більше
У Вашингтоні відбулася запланована зустріч президента Польщі Анджея Дуди з американським президентом Дональдом Трампом. Лідери,… Читати більше
Україна отримає від Естонії новий пакет військової допомоги, про який було оголошено 22 лютого. Він… Читати більше
Міністерство оборони США спростувало заяву президента Дональда Трампа про те, що Вашингтон виділив на допомогу… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.