Фото: CNA
Про це пише інформаційне агентство Тайваню (CNA) із посиланням на джерело.
Як зазначили у виданні, такий режим діятиме з 8:00 2 серпня (1:00 за Києвом) і до 12:00 (7:00 за Києвом) 4 серпня.
В армії Тайваню є два рівні бойової готовності — "період звичайної бойової готовності" (мирний час) і "період оборонних боїв" (воєнний час).
Співрозмовник агентства також наголосив, що наразі рівнем боєготовності залишається "період звичайної бойової готовності". Його можуть певним чином скорегувати у разі загрози з боку армії Китаю.
Що трапилося?
Нагадаємо, спочатку були повідомлення, що Пелосі має відвідати Тайвань у квітні, але візит відклали через інфікування коронавірусом.
А нещодавно з'явилась інформація, що Пелосі планує поїздку на серпень. Це була б перша поїздка високопосадовця США такого рангу за останні 25 років.
Китай вважає Тайвань своєю "невіддільною частиною" і попередив про "серйозні наслідки", якщо цей візит відбудеться.
Президент США Джо Байден зазначав, що Пентагон проти поїздки Пелосі. А за даними CNN, спікерку намагаються переконати не їхати співробітники органів нацбезпеки США.
Конфлікт між Тайванем та Китаєм
Китайська Народна Республіка (Китай) контролює материкову частину країни та два адміністративні райони — Гонконг та Макао.
А Китайська Республіка, відома як Тайвань, визнає себе незалежною від Китаю. Свою столицю та адміністрацію на Тайвані заснували в 1949 році, коли Компартія взяла під контроль материкову частину, а опозиційні до них сили відступили на Тайвань та заснували там свою владу.
Континентальний Китай і Тайвань дотримуються принципу "одного Китаю": кожен вважає себе єдиним справжнім Китаєм, а свого суперника — тимчасово непідконтрольною територією.
Щоб встановити дипломатичні відносини з КНР інші країни мають розірвати дипломатичні відносини з Китайською Республікою та навпаки.
Нині Тайвань має офіційні дипломатичні відносини з 15 країнами світу, більшість із яких — у Південній Америці. А втім, невизнаний статус Тайваню не заважає регіону займатися торгівлею з іншими країнами.
Також у частині країн Тайвань має культурні представництва, які де-факто є посольствами.
США скасували дипломатичне визнання Тайваню на користь КНР у 1979 році.
Відтоді Сполучені Штати не підтримують дипломатичні відносини з Тайванем, але зобов'язуються забезпечувати захищеність острова від зовнішніх загроз — зокрема постачають острову зброю та військову техніку.
Менше з тим, президент США Джо Байден заявляв, що має намір підтримувати Тайвань.
Під час першої зустрічі американської та російської делегацій у Саудівській Аравії обговорювали готовність рф до… Читати більше
Власну угоду щодо використання рідкісноземельних матеріалів Україні запропонував Європейський Союз: вона має бути вигідніша від… Читати більше
У день третьої річниці повномасштабного вторгнення росії в Україну президент США Дональд Трамп заявив, що… Читати більше
Інсталяція “Серце України” на Південному залізничному вокзалі в Києві транслюватиме імена тих, кого забрала війна.… Читати більше
На фронті минулої доби, 24 лютого, було зафіксовано 98 бойових зіткнень Сил оборони України з російськими… Читати більше
У ніч на 25 лютого, російські загарбники запустили по низці регіонів безпілотники, внаслідок чого у… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.