Варварське поводження з полоненими неприпустиме: США відреагували на теракт в Оленівці
![](https://rubryka.com/wp-content/uploads/2022/05/viy-na-7-14-840x441-c-1.jpg)
Посол США в Україні Бріджит Брінк назвала обстріл колонії в Оленівці, в якій перебували українські військовополонені, неприпустимим.
Про це Брінк написала у Twitter.
"Обстріл слідчого ізолятора в Оленівці є неприпустимим, як і повідомлення про варварське поводження російських військових з українськими військовополоненими", – написала вона.
Брінк зазначила, що США продовжуватиме домагатися відповідальності й надавати Україні усе потрібне для захисту від російської агресії.
Обстріл слідчого ізолятора в Оленівці є неприпустимим, як і повідомлення про варварське поводження російських військових з 🇺🇦 військовополоненими. Ми продовжуватимемо домагатися відповідальності й надавати Україні те, що їй потрібно для захисту від жахливої агресії Москви.
— Ambassador Bridget A. Brink (@USAmbKyiv) July 31, 2022
Як повідомляла Рубрика, сьогодні в Червоному Хресті повідомили, що російська сторона не дала доступ представникам Організації до колонії в окупованій Оленівці, де загинуло приблизно 40 українських військових, а поранено – 130.
![](https://rubryka.com/wp-content/uploads/2022/03/podolyak-150x85.jpeg)
У Офісі Президента заявили, що бізнесмен Вадатурський був конкретною ціллю: його сплановано вбили
![](https://rubryka.com/wp-content/uploads/2021/12/Oleg-Nikolenko-150x85.jpg)
МЗС відреагувало на закид посольства росії про "азовців": дипломати РФ є співучасниками воєнних злочинів
![](https://rubryka.com/wp-content/uploads/2022/06/obmin-tilamy-e1654695136850-150x85.jpg)
Омбудсмен: Україна подала запит щодо повернення тіл загиблих в Оленівці військових
![](https://rubryka.com/wp-content/uploads/2022/07/olenivka-elenovka-150x85.png)