fbpx
Сьогодні
21:05 25 Лип 2022

Україна отримає від німецького держбанку 7,4 млн євро

Україна отримає від німецького держбанку KfW 7,4 млн євро для пільгового кредитування малих та середніх підприємств – 25 липня підписали угоду.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства фінансів України.

Угоду про надання кредиту та гранту для реалізації проєкту "Рефінансування енергоефективних інвестицій малих та середніх підприємств України через фінансовий сектор", що фінансується урядом ФРН, підписали міністр фінансів України Сергій Марченко, виконавчий директор Фонду розвитку підприємництва Андрій Гапон та директор Кредитної установи для відбудови (KfW) по регіону Південно-Східної Європи та Туреччини Клаус Мюллер.

"Проєкт є продовженням спільного з KfW проєкту "Підтримка малих і середніх підприємств", реалізація якого дозволила розбудувати систему кредитування малих та середніх українських підприємств у національній валюті завдяки фінансовій допомозі ЄС на компенсацію збитків від курсової різниці та профінансувати малі та середні підприємства на загальну суму більше 1 млрд гривень", – заявили в Мінфіні.

Для впровадження проєкту через Кредитну установу для відбудови (KfW) буде залучено кредитні (7 млн євро) та грантові (0,4 млн євро) кошти.

Кредит залучається урядом України на 30 років з 10-річним пільговим періодом.

"Залучені кредитні кошти буде спрямовано Фондом розвитку підприємництва через банки-партнери на фінансування МСП у національній валюті, що сприятиме підтримці ліквідності фінансових установ та дозволить МСП здійснювати інвестиції в енергоефективні заходи в умовах воєнного стану", – йдеться у повідомленні.

Читайте щоденну хроніку війни від "Рубрики" – всі поточні новини цієї доби оборони від російської агресії зібрані тут.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: