fbpx
Сьогодні
09:24 25 Лип 2022

Кіссінджер закликав не поступатися територіями України під час можливих переговорів з рф

Колишній держсекретар США Генрі Кіссінджер закликав під час можливих майбутніх переговорів з рф не поступатися територіями України, захопленими під час російського вторгнення.

Про це він сказав в інтерв'ю німецькому каналу ZDF.

"Як би там не було, переговори однозначно доведеться базувати на необхідності запобігти жертвам. І якщо відповідальні на Заході вирішать це перед переговорами, то це правильно. Вони повинні спочатку встановити межі того, чим вони за жодних обставин не поступляться. І відмова від української території не має бути однією з умов, які ми можемо прийняти", – заявив Кіссінджер.

Він наголосив, що західні лідери у питанні переговорів з рф повинні повною мірою координувати свою позицію з жертвою агресії.

"Президент України неодноразово, і навіть зовсім недавно, заявляв, що він не буде вести переговори про жодні українські території, які були українськими на момент початку війни. Так про що тут домовлятися? Ну, тільки про те, що росія має очистити всі території, які вона захопила після того дня, після початку війни", – заявив колишній держсекретар США.

Довідка

У травні Генрі Кіссінджер виступив на Всесвітньому економічному форумі в Давосі, заявивши, що Україна має віддати частину своєї території росії, щоб покласти край війні.

За його словами, принизлива поразка росії може призвести до ще більшої дестабілізації ситуації.

Кіссінджер стверджував, що було б ідеально повернутися до статус-кво, який існував до російського вторгнення 24 лютого.

Президент України Володимир Зеленський відповів: "Таке враження, що в пана Кіссінджера на календарі не 2022 рік, а 1938-й, і він думав, що говорить з аудиторією не в Давосі, а в тодішньому Мюнхені (…). І від нього тоді не чули, що треба нібито адаптуватися до нацистів замість того, щоб рятуватися від них чи боротися з ними".

Читайте щоденну хроніку війни від "Рубрики" – всі поточні новини цієї доби оборони від російської агресії зібрані тут.

Рубрика:
Політика Світ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

1 коментар

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1
Андрій

Політична проституція та егоїстична "страусина" поведінка - це дипломатична норма сучасного міжнародного політикуму та "сильних" світу цього...
===============
Негатив.
Різні - діаметрально протилежні - позиції за півроку відомого та авторитетного американського політика в минулому щодо російсько-української війни зайвий раз підтверджує тезу про загальну і тотальну інфантильність міжнародної спільноти у справі захисту слабших від силових посягань сильніших.
Іхня ("сильних" світу цього) головна мета є доволі егоїстичною - власний спокій та достаток... все решту, що відбувається довкола не повинно викликати загроз та небезпеки... принаймні їм. У такому випадку можна домовлятися навіть з чортом... лишень би було добре їм.
Позитив.
Стійкість і мужність наших ЗСУ та згуртованість українців примушують таких політичних маріонеток та "страусів" кардинально змінювати свою позицію.
=============
Слава Україні та слава ЗСУ!

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: