Про це пише Washington Post.
Як повідомили співрозмовники газети, власники дійшли висновку, що їм не вдасться повернути більшість лайнерів, які зараз перебувають у росії.
Згідно з даними, із 515 літаків, які перебували в лізингу в момент оголошення санкцій проти росії за її вторгнення в Україну, лізингодавці змогли повернути лише близько 80 літаків.
Сума страхових претензій, пред'явлених страховим компаніям, уже сягнула 10 мільярдів доларів.
Проблеми виникли не лише з поверненням літаків, а й із поверненням авіаційних двигунів, які також здавалися в оренду російським компаніям.
Газета розповідає про спробу примусового повернення літака Аерофлоту, затриманого в Шрі Ланці на вимогу ірландської лізингової компанії AerCap.
Ця спроба закінчилася невдачею після того, як Москва пригрозила владі країни припиненням постачання нафти та серйозними дипломатичними ускладненнями.
Airbus 330-300, що простояв кілька днів в аеропорту Коломбо, отримав дозвіл на виліт до Москви і зараз здійснює рейси до Киргизії.
Довідка
Зараз Шрі-Ланка переживає найгірші часи своєї незалежної історії.
На фоні коронавірусної пандемії різко знизився приток туристів і, як наслідок, іноземної валюти. Інфляція досягла 70%.
Країна зіткнулася з нестачею всього, від пального до ліків, що викликало протести, які призвели до відставки всіх членів родини Раджапакса, які були в уряді, за винятком президента.
Напередодні протестів президент країни Готабая Раджапакса звернувся до президента росії путіна з проханням про фінансову допомогу. Відповідь російського диктатора наразі невідома.
У травні влада Шрі-Ланки вирішила купувати у росії нафту, попри запроваджені проти неї міжнародні санкції.
Після оголошення дефолту країна зіткнулася зі значним дефіцитом пального.
Вирішення цієї проблеми її влада побачила у закупках в РФ нафти з подальшою переробкою її на єдиному в Шрі-Ланці нафтопереробному заводі.
Нагадаємою що у березні президент росії путін видав указ, що дозволяє російським компаніям використовувати літаки, взяті в лізинг, для експлуатації на внутрішньоросійських лініях.
Німеччина найближчим часом передасть Україні близько 100 керованих ракет для зенітно-ракетного комплексу IRIS-T. Про це… Читати більше
Перший в Україні завод з виробництва флотованого (листового) скла побудують на Київщині до 2028 року.… Читати більше
Лідер партії «Європейська солідарність» та пʼятий президент України Петро Порошенко підтвердив, що РНБО запровадила санкції… Читати більше
Президент України Володимир Зеленський сьогодні, 12 лютого, провів засідання Ради нацбезпеки і оборони. Зокрема, було… Читати більше
Міністр оборони України Рустем Умєров за підсумками "Рамштайну" у Брюсселі заявив, що зустріч була продуктивною, наголосивши, що… Читати більше
Амбасадор UNITED24, історик Тімоті Снайдер разом із міністром цифрової трансформації Михайлом Федоровим відвідали прифронтове Запоріжжя.… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.