На які канали Вайбер підписатись, щоб бути у курсі новин

Довіряти цій новині чи ні? В умовах інформаційного протистояння досить легко піддатися паніці через фейкове повідомлення. Особливо коли інформація поширюється стрімко різними джерелами, дуже важливо знати, кому можна довіряти.

Для запобігання розповсюдження дезінформації у Viber є офіційні канали та боти, які публікують лише перевірену інформацію. 

  • Центр протидії дезінформації при РНБО України. ЦПД при РНБО активно діє на інформаційному фронті, спростовуючи маніпуляції та фейки. Для цього Центр перевіряє чисельні повідомлення, які з'являються в медіа. Результати їх роботи доступні на сайті та у каналі Viber, який налічує 1,3 млн осіб.
  • Головне управління розвідки. ГУР у своєму каналі викладає актуальні новини з передової, а також висвітлює цікаві історії з повсякденного життя ЗСУ. Крім того, у каналі публікують розвіддані – перехоплення перемовин між окупантами та їх родинами в росії, іншими терористами тощо. 
  • Справді. Spravdi – це канал Центру стратегічних комунікацій при Міністерстві інформаційної політики.  Тут борються з російською пропагандою та дезінформацією, а ще інформують суспільство про важливі речі, які впливають на кожного з нас. Головна мета – допомогти українцям краще протистояти російській інформагресії та навчити розрізняти брехню ворога.
  • Країна_інфо. Інформаційний канал присвячений життю країни у стані війни. Висвітлює злочини окупантів, вшановує визначних військових і волонтерів, а також підбиває щоденні підсумки. Наразі це один з найпопулярніших офіційних канаів у Viber, налічує понад  2,1 млн учасників.
  • Ukraine NOW. Канал популярна за швидке та змістовне оприлюднення новин повсякденного життя українського суспільства. Також тут з'являється інформація щодо міжнародних відносин та підтримки України країнами-партнерами. 
  • Безпека довідник (viber://pa?chatURI=dovidkainfo_bot). Цей бот дає практичні поради, розповідаючи як діяти у надзвичайних ситуаціях. Допомагає знайти відповіді на такі питання: як діяти під час обстрілів, як вижити в окупації чи полоні, як отримати відшкодування знищеного майна, що робити у випадку примусової депортації. А також розповідає про правила поведінки на замінованих територіях, кібербезпеку тощо.

Свіжі дописи

  • Новини

Зеленський озвучив потреби Сил оборони для знищення ворога та назвав три пункти, від яких залежить потужність армії

Російські терористи намагаються скористатись очікуванням України на допомогу. Партнери мають необхідне для знищення російських амбіцій.… Читати більше

Monday April 29th, 2024
  • Новини

Skvot проведе архітектурну конференцію про відбудову України: у чому рішення

11 травня школа попкультури Skvot проведе архітектурну онлайн-конференцію "Вимір", присвячену реаліям та перспективам галузі в… Читати більше

Monday April 29th, 2024
  • Новини

Столтенберг заявив, що місце України по праву в НАТО

Місце України по праву в НАТО. Наразі тривають всі відповідні заходи з підтримки та підвищення… Читати більше

Monday April 29th, 2024
  • Новини

Говорили про фонд на €100 мільярдів для України: Зеленський зустрівся зі Столтенбергом, який прибув до Києва

Сьогодні, 29 квітня, до української столиці із неоголошеним візитом прибув генсек НАТО Єнс Столтенберг. Президент… Читати більше

Monday April 29th, 2024
  • Новини

Через три роки суцільні рубки лісу в Карпатах будуть заборонені, – постанова

Кабінет міністрів заборонив суцільні рубки головного користування у гірських лісах Карпат. Через три роки документ… Читати більше

Monday April 29th, 2024
  • Новини

Четверо загиблих і щонайменше 100 поранених: у США Оклахомою пронісся торнадо

Американським штатом Оклахома пронісся торнадо, який зірвав дахи з будинків та залишив тисячі людей без… Читати більше

Monday April 29th, 2024

Цей сайт використовує Cookies.