Наслідки удару ВСУ по частині окупантів у Херсоні Фото: З відкритих джерел
Про це повідомив радник глави Херсонської ОВА Сергій Хлань.
Як зазначив радник очільника області, частина горіла ще від вранішніх попадань о 5-й ранку.
А потім на ній знову почалася пожежа, коли українські військові влучили о 10-й, додав Хлань.
Очевидці повідомляють про крики росіян під завалами.
"При спробі підійти ближче до шостої гімназії і дізнатись щось — окупанти стріляють в повітря. В них починається відверта паніка?" повідомив радник голови ОВА.
Нагадаємо, що попередньо, пролунали чотири вибухи. Стверджується, що російські системи протиповітряної оборони чотири рази спрацювали над Херсоном.
При цьому очевидці заявляють, що у центрі міста видно дим.
Як повідомляла Рубрика, минулої доби українські військові завдали нових ударів у районі аеродрому в Чорнобаївці на Херсонщині.
Як раніше повідомляла Рубрика, у Херсоні пролунали вибухи, виникла пожежа: мешканці заявили про нове влучення по складу загарбників.
Як писала Рубрика, на сході України військовослужбовці окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ за два дні боїв знищили більше ніж танкову роту загарбників.
Також, на Херсонському напрямку ЗСУ знищили два командних пункти російських агресорів.
Навіть дитяча реанімація не застрахована від відключень світла. Цю проблему вирішили за допомогою сонячної електростанції.… Читати більше
В Івано-Франківську в районі залізничного вокзалу пролунали вибухи. У поліції та ОВА повідомляють про постраждалих.… Читати більше
Здоров’ю Папи Римського більше не загрожує безпосередня небезпека, і понтифік одужує після двосторонньої пневмонії. Про… Читати більше
Розпочалося голосування за переможців відзнаки «Варті» від Нової пошти — подяки волонтерам, які допомагають під… Читати більше
Учасники руху опору, які перебували в полоні, відтепер мають право на отримання статусу учасника бойових… Читати більше
Восьмирічна пацієнтка НДСЛ Охматдит стала першою дитиною в Україні з протезом вище коліна, яка спустилася… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.