Народна депутатка Безугла планує звернутися до голови фракції “Слуга народу” щодо виключення з лав партії Тищенка

Народна депутатка Мар'яна Безугла проситиме фракцію ""Слуга народу" виключити зі своїх лав нардепа Миколу Тищенка

Про це нардеп Безугла написала у Facebook.

"Можливо, кілька моїх публікацій стосовно шахрая Моні (Михайла Маймана – ред.) та Миколи Тищенка могли здатися комусь жартівливими. Але це як бенкет під час чуми.

Ці люди, мабуть, не втрачали близьких, вони сміють робити "схеми" на війні, людській надії, горі, а часом, – нерозбірливості. І там питання не тільки про нагородну зброю, це вершина айсберга", зазнасила вона у повідомленні.

Безугла також розповіла, що 9 липня була на допиті в Національній поліції України.

Також подає депутатські звернення і буде звертатися до голови фракції "Слуга народу" щодо розгляду виключення з фракції та партії Миколи Тищенка.

Як наголошує Безугла, "у нас багато чудових людей в команді, а це – пляма, потемніла в умовах війни".

В Офісі президента Тищенка "да-а-авно уникають", додала вона.

Напередодні Безугла у Фейсбуці з посиланням на джерела писала, що Тищенко незаконно отримав "нагородну" зброю від Михайла Маймана, якого вона називає "Міша Моня".

Сам Майман у коментарях під дописом заявив, що Безуглу вводять в оману і використовують як інструмент тиску на правоохоронні органи.

"Ваш пост і різкі оціночні судження щодо мене використовуються для легалізації закриття кримінальної справи про моє викрадення і тортури з вимогою вибачитися перед Кадировим", написав користувач під ніком Михаил Вениаминович Помогайбо.

Читайте щоденну хроніку війни від "Рубрики" – всі поточні новини цієї доби оборони від російської агресії зібрані тут.

Свіжі дописи

  • Новини

Для українських медиків на фронті співзасновник Netflix перерахував 2 млн доларів

Американський бізнесмен Рід Гастінгс, який є меценатом та співзасновником платформи Netflix, передав українському фонду White… Читати більше

Thursday March 13th, 2025
  • Новини

У Київській області правоохоронці викрили мільйонну схему на будівництві укриттів для навчальних закладів

Пʼять керівників та службовців комерційних структур, а також посадовець міськради у Київській області привласнили понад… Читати більше

Thursday March 13th, 2025
  • Новини

Залужний відвідав у Лондоні український стенд на книжковому ярмарку

Колишній головнокомандувач Збройних сил України, а нині посол України у Великій Британії Валерій Залужний відвідав на Лондонському… Читати більше

Thursday March 13th, 2025
  • Новини

Європейський суд визнав Україну винною у трагедії, що сталася в Одесі 2 травня 2014 року

Європейський суд з прав людини ухвалив масштабне рішення за низкою позовів щодо бездіяльності України під… Читати більше

Thursday March 13th, 2025
  • Новини

В центрі Чумацького шляху вчені виявили нову форму темної матерії

Незвичайним хімічним реакціям у центрі Чумацького шляху, які протягом десятиліть дивували дослідників, науковці знайшли пояснення.… Читати більше

Thursday March 13th, 2025
  • Новини

Ще у двох країнах Європи відкриють тимчасові центри для проведення мультитесту

Домовленості про проведення національного мультипредметного тесту цього року вже підтверджено з 28 країнами. Проте Український… Читати більше

Thursday March 13th, 2025

Цей сайт використовує Cookies.