21:06 09 Лип 2022

Юні спортсменки з Донеччини здобули для України медалі чемпіонату світу в Румунії

Юні радіоспортсменки з Лиману здобули для України медалі чемпіонату світу в Румунії.

Про це повідомляє Східний Варіант з посиланням на Краматорську районну державну адміністрацію.

З 29 червня по 3 липня в румунському Тиргу-Жіу відбувся юнацький чемпіонат світу зі спортивної радіопеленгації, де від Донецької області в складі збірної України виступили дві представниці міста Лиман.

У боротьбі зі спортсменками до 14 років з Молдови, Польщі, Угорщини та Чехії сім медалей отримали Ірина Полубенцева і Анастасія Сорока – вихованки ОДЮСШ для дітей та спортклубу «RadioOrienteering team Fox», тренером яких є Олексій Іванько.

спортсменки з Лиману

За підсумками командних змагань у класичних дистанціях на діапазонах 144 МГц та 3,5 МГц наші дівчата в складі збірної України здобули по два «срібла».

В особистому заліку Ірина Полубенцева стала володаркою золотої нагороди у вправі «спринт» (з біговим часом 13 хвилин 38 секунд), а також двох срібних у змаганнях на діапазоні 144 МГц (з результатом 29.17 хв.) і на діапазоні 3,5 МГц (з результатом 32.25 хв.).

Читайте щоденну хроніку війни від "Рубрики" – всі поточні новини цієї доби оборони від російської агресії зібрані тут.