На Донеччині ворожі ракети влучили у лікарню, житлові будинки та дитячий майданчик, – голова ОВА

В ніч на 9 липня російсько-окупаційні війська завдали ракетного удару по населених пунктах Донецької області

Про це інформує Рубрика, посилаючись на Телеграм голови Донецької ОВА Павла Кириленка.

Як зазначив очільник, постраждали лікарня, палац культури, житлові будинки, крамниця автозапчастин, заправка та дитячий майданчик.

Як повідомив голова ОВА, у Дружківці внаслідок прильотів чотирьох ракет пошкоджено:

  • лікарню,
  • палац культури,
  • житлові будинки та дитячий майданчик.

Інформацію щодо постраждалих з'ясовують.

Фото: Телеграм/Павло Кириленко

Зі слів Кириленка, у Слов'янську ворожий снаряд влучив у приватний будинок – господар опинився під завалами, на місці працюють рятувальники.

Фото: Телеграм/Павло Кириленко

Також, у Часовому Яру росіяни обстріляли залізничну станцію. Кілька людей отримали легкі контузії.

Відомо про двох поранених та пошкоджену цивільну інфраструктуру внаслідок нічного обстрілу міста Гірник. додав очільник.

Фото: Телеграм/Павло Кириленко

Зокрема, пошкоджено:

  • чотири житлові будинки,
  • крамниця автозапчастин,
  • заправка,
  • частково обірвано лінії електропередач.

У Світлодарській громаді під вогнем опинились Кодема, Семигір'я, Новолуганське та Вуглегірська ТЕС. Відомо про щонайменше одного загиблого у Семигір'ї.

Фото: Телеграм/Павло Кириленко

"Росіяни стріляють по цивільних – і будуть продовжувати стріляти. Єдиний правильний вихід – евакуація!" – вкотре звернувся Кириленко до жителів Донецької області.

Нагадаємо, що російські загарбники обстріляли пожежну частину в Костянтинівці на Донеччині. В результаті терористичних дій агресора поранення отримали четверо рятувальників.

А 5 липня, у восьму річницю звільнення Слов'янська від окупантів, масований обстріл військами РФ забрав життя двох людей.

Ще семеро місцевих жителів отримали травми. Також загарбники прицільно розтрощили багато будинків, внаслідок чого багато людей залишилися без даху над головою.

Як писала Рубрика, уранці, 09 липня, російські війська обстріляли Інгулецький район Кривого Рогу, внаслідок чого загинула жінка.

Читайте щоденну хроніку війни від "Рубрики" – всі поточні новини цієї доби оборони від російської агресії зібрані тут.

Свіжі дописи

  • Новини

Великобританія оголосила новий пакет підтримки для України на £55 млн

У межах угоди про сторічне партнерство між країнами британський уряд оголосив про новий пакет підтримки… Читати більше

Wednesday February 5th, 2025
  • Новини

У Курській області українські десантники захопили в полон понад 20 російських солдатів

У Курській області російської федерації українські десантники разом з іншими підрозділами Сил оборони взяли в… Читати більше

Wednesday February 5th, 2025
  • Новини

Авіатроща літака та гелікоптера біля Вашингтона: з річки дістали тіла всіх 67 загиблих

У Сполучених Штатах Америки всі 67 загиблих внаслідок авіакатастрофи літака American Airlines та військового гелікоптера… Читати більше

Wednesday February 5th, 2025
  • Новини

В Україні масштабують виготовлення роботизованої турелі “Буря”: почали серійне виробництво

Українська компанія Frontline анонсувала масштабування виробництва роботизованої турелі для гранатомета Mk 19 "Буря". Це дозволить… Читати більше

Wednesday February 5th, 2025
  • Новини

Білий дім відправляє примусово у відпустки працівників USAID у всьому світі

Адміністрація Дональда Трампа оголосила про адміністративні відпустки для працівників Агентства США з міжнародного розвитку у… Читати більше

Wednesday February 5th, 2025
  • Новини

Вибух у будівлі ТЦК у Павлограді: поліція затримала російських агентів

Служба безпеки України спільно з Національною поліцією оперативно викрили та затримали агентурну групу рф, яка… Читати більше

Wednesday February 5th, 2025

Цей сайт використовує Cookies.