Новини

ЗСУ відбили наступ біля Новомихайлівки і змусили ворога залишити Іванівку

Російські війська активно обстрілюють Харківщину, Донеччину, українські Сили оборони відбили наступ у районі Новомихайлівки і змусили ворога залишити Іванівку.

Про це пише Генштаб.

На Волинському та Поліському напрямках підрозділи збройних сил республіки Білорусь на ротаційній основі продовжують виконувати завдання з прикриття білорусько-українського кордону в прикордонних районах Брестської та Гомельської областей.

Військові тренуються наводити понтонні переправи. Зазначається, що ознак формування наступальних угруповань противника не виявлено.

На Сіверському напрямку без особливих змін. Противник обстріляв позиції Сил оборони в районах населених пунктів Студенок, Товстодубове, Нова Слобода та Білопілля.

На Харківському напрямку ворог веде оборону зайнятих раніше позицій. Здійснював обстріли із танків, мінометів, ствольної та реактивної артилерії в районах населених пунктів Золочів, Хрестище, Молодова, Коробочкине, Велика Бабка, Малинівка, Іванівка, Черкаська Лозова, Слатине та Чепіль.

Вів штурмові дії в районі населеного пункту Дементіївка, успіху не мав, відійшов. Завдав авіаудару неподалік Верхнього Салтова та Прудянки. Вів повітряну розвідку БпЛА "Орлан-10".

На Слов'янському напрямку ворог продовжує ведення оборони. Обстрілював із артилерії райони Долини, Курульки, Адамівки та Барвінкового. Штурмові дії в районі населеного пункту Богородичне наші воїни вкотре успішно відбили.

На Донецькому напрямку противник обстріляв цивільну інфраструктуру неподалік Івано-Дар'ївки та Золотарівки. За результатами бойових дій закріплюється в районі населеного пункту Верхньокам'янка.

На Краматорському напрямку ворожі обстріли зафіксовано поблизу Білогорівки.

На Бахмутському напрямку окупанти обстрілювали наші позиції із мінометів, ствольної та реактивної артилерії в районах Кодеми і Берестового. Біля останнього здійснили розвідку боєм. Українські воїни дали рішучу відсіч та змусили ворога відійти, заявляють у Генштабі.

На Авдіївському, Курахівському, Новопавлівському та Запорізькому напрямках противник з артилерії різних калібрів обстріляв райони Авдіївки, Опитного, Нетайлового, Павлівки, Оріхова, Малинівки, Новосілки та Новоандріївки. Завдавав авіаударів неподалік Павлівки.

Наступальні дії ворога у районі населеного пункту Новомихайлівка українські захисники зупинили та відкинули його назад.

На Південнобузькому напрямку окупанти продовжують систематичні обстріли цивільної та військової інфраструктури із ствольної та реактивної артилерії. Ведуть повітряну розвідку БпЛА.

За результатами дій українських воїнів противник залишив населений пункт Іванівка (область у зведенні не уточнюється – ред.).

Читайте щоденну хроніку війни від "Рубрики" – всі поточні новини цієї доби оборони від російської агресії зібрані тут.

Свіжі дописи

  • Новини

РНБО доручила переглянути критерії критично важливих підприємств для війська

Рада національної безпеки і оборони України ухвалила рішення удосконалити критерії визначення підприємств критично важливими для… Читати більше

Wednesday February 5th, 2025
  • Новини

На Сумщині запрацювала мобільна аптека: обслуговуватиме жителів прифронтових територій

На Сумщині розпочав роботу мобільний аптечний пункт (МАП). Він буде обслуговувати 15 населених пунктів Роменського… Читати більше

Wednesday February 5th, 2025
  • Новини

Міноборони кодифікувало нові дрони ZEUS і HADES

Оборонне відомство кодифікувало і допустило до використання у підрозділах Збройних сил України безпілотні авіаційні комплекси ZEUS і HADES українського… Читати більше

Wednesday February 5th, 2025
  • Новини

Келлог відвідає Україну 20 лютого, – ЗМІ

Спеціальний представник США з питань України та росії Кіт Келлог відвідає Україну 20 лютого. Про… Читати більше

Wednesday February 5th, 2025
  • Новини

Подробиці ракетного удару по Одещині: пошкоджено будинки, магазин та кафе, є загиблий та поранений

У місті Південне Одеської області внаслідок російського ракетного удару увечері у середу, 5 лютого, пошкоджена… Читати більше

Wednesday February 5th, 2025
  • Новини

Зеленський ввів в дію нові санкції РНБО проти рф

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про введення нових санкцій. Ці обмеження спрямовані проти низки… Читати більше

Wednesday February 5th, 2025

Цей сайт використовує Cookies.