Українські захисники нищать ворога на Миколаївсько-Херсонському напрямку, – ОК “Південь”

На південному напрямку українські захисники продовжують військову операцію на острові Зміїний та нищать ворога на Миколаївсько-Херсонському напрямку.

Про це у Фейсбуці повідомив речник ОК "Південь" Владислав Назаров.

"Ситуація на південному напрямку складна, напружена, але контрольована. Сили оборони продовжують військову операцію на острові Зміїний та нищать ворога на Миколаївсько-Херсонському напрямку. Ворог продовжує застосовувати тактику артилерійських та масованих ракетних ударів по тилових районах та областях", – поінформував речник.

Він зазначив, що спроба завдати ракетного удару "Оніксом" з тимчасово окупованого Криму по Ізмаїльському району Одещини була вдало нейтралізована підрозділами протиповітряної оборони.

Крім того, з далекобійної зброї ворог гатив по Широківській та Зеленодольській громадах Криворіжжя. Попередньо, люди не постраждали. Масштаби руйнувань уточнюються.

На Миколаївщині внаслідок нічного обстрілу Куцурубської громади зруйновано об'єкти соціальної інфраструктури. Сталося загоряння поля з озимою пшеницею, проте без жертв.

Речник також повідомив, що перед світанком обстріляно Широківську громаду Баштанського району, влучено у сільськогосподарські угіддя. Потерпілих немає. Зранку також були обстріли ще в п'ятьох громадах області по лінії зіткнення. За попередньою інформацію, є пошкодження, подекуди зруйнована інфраструктура та житлові будинки. Інформація про постраждалих наразі відсутня.

Миколаїв та передмістя зазнали масованого ракетного обстрілу, з берегового ракетного комплексу "Бастіон", що ворог розташував на окупованій Херсонщині. Уражено міський стадіон, об'єкт військової інфраструктури та в передмісті – соціальні й сільськогосподарські об'єкти. Попередньо – жертв нема.

Зухвалий удар системами залпового вогню завдав ворог по Очакову. Окупанти влучили по території міського ринку, будівлі палацу культури, у приватний сектор, а також у житлові будівлі. Наразі в деяких районах міста відсутнє водо-, газо-, енергопостачання та інтернет.

Троє людей загинули, з них одна дитина. Поранено семеро людей.

На Херсонщині агресор продовжує обстріл звільнених від нього населених пунктів. Паралельно відкриває на окупованих територіях мережу пунктів видачі російських паспортів, поспішаючи сфальсифікувати електорат до чергової дати вкотре відтермінованого референдуму.

В командуванні також відзначили, що в Чорному морі корабельне угруповання ворога продовжує "боротьбу зі штормом" та тримає загрозу ракетної атаки шістнадцятьма «Калібрами» в статусі – "актуально".

Як повідомляла Рубрика, російська армія, станом на 28 червня втратила 35 250 військових, 250 осіб — лише за попередню добу.

Читайте щоденну хроніку війни від "Рубрики" – всі поточні новини цієї доби оборони від російської агресії зібрані тут.

Свіжі дописи

  • Новини

Глава МЗС Польщі привіз до США “Шахед”, який збили українські оборонці

Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський привіз на конференцію консерваторів CPAC у США іранський "шахед". Цей дрон-камікадзе… Читати більше

Friday February 21st, 2025
  • Новини

З реєстру виключили чотири непрацюючі індустріальні парки: рішення Уряду

 21 лютого Кабінет Міністрів ухвалив рішення про виключення чотирьох індустріальних парків із реєстру індустріальних парків України.… Читати більше

Friday February 21st, 2025
  • Новини

У Львові над могилами українських Героїв у небо запустять промені пам’яті

До третьої річниці повномасштабного вторгнення російської федерації 23 лютого у Львові вшанують пам’ять усіх полеглих… Читати більше

Friday February 21st, 2025
  • Новини

Укрзалізниця запускає перший дитячий вагон у міжнародному сполученні

З 27 лютого «Укрзалізниця» запускає перший дитячий вагон у міжнародному сполученні — у складі поїзда… Читати більше

Friday February 21st, 2025
  • Новини

У грецьких Салоніках до річниці вторгнення рф в Україну відкрили виставку “Покоління війни”

До третьої річниці повномасштабного вторгнення рф консульство України в Салоніках, Федерація грецьких товариств України та… Читати більше

Friday February 21st, 2025
  • Новини

З січня рейтинг Зеленського підвищився до 65%. Проте Залужному довіряють більше

Соціологи зафіксували різке зростання рейтингу Володимира Зеленського останнім часом. Як і раніше, його випереджає Валерій… Читати більше

Friday February 21st, 2025

Цей сайт використовує Cookies.