Photo: Illustrative
Про це повідомляє Головне управління розвідки.
"За отриманими даними рф спробує втягнути Білорусь у військовий конфлікт з Україною за допомогою низки провокацій щодо інфраструктурних об'єктів та цивільного населення. Для цього в місто Мозир під виглядом цивільного населення прибули диверсійні групи. Відомо, що в плани цих груп входить організація серії терактів на території Білорусі… російське ГРУ планує провести серію артилерійських та ракетних ударів по Мозирському НПЗ, об'єктах цивільної інфраструктури та житлових масивах. Під час обстрілів додатково відбудуться підриви житлових будинків, лікарні та школи", – йдеться у повідомленні.
Українські розвідники повідомляють, що до складу цих груп входять кадрові співробітники головного розвідувального управління рф і найманці приватних військових компаній, контрольованих Пригожиним і міністром оборони рф Сергієм Шойгу.
Аналогічний "сценарій" окупанти застосовали під час розпалювання війни в Чечні.
Тоді спецслужби рф організували вибухи в кількох будинках Рязані, звинувативши в цьому міфічних "чеченських бойовиків".
На думку кремлівських кураторів, це створить для самопроголошеного "президента" Білорусі Олександра Лукашенка формальний привід для розв'язання війни.
Окупанти вважають, що в цьому випадку у Лукашенка не залишиться можливості уникнути участі у війні.
Також українські розвідники повідомили, що офіцери Білоруської армії мають цю інформацію і розпочали евакуацію своїх сімей з Мозиря.
На даний час вибори в Німеччині, які ведуть до зміни влади в країні, завершилися. Згідно… Читати більше
Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна працює з партнерами щодо поставок усіх п’яти систем Patriot,… Читати більше
Україна зі Сполученими Штатами Америки веде перемовини про угоду щодо рідкісноземів. Керівник Офісу президента зазначив,… Читати більше
Президент України Володимир Зеленський розповів, що Сполучені Штати продовжують надавати Україні допомогу, нічого не зупинено.… Читати більше
Солдати російської федерації, ймовірно, розстріляли українських військових, яких взяли в полон у Курській області. У… Читати більше
Глава держави Володимир Зеленський заявив про готовність піти зі своєї посади в обмін на мир… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.