Фото: Сергій Гайдай / Telegram
Про це інформує Рубрика, посилаючись на Telegram голови Луганської ОВА Сергія Гайдая.
Очільник зазначив, що також загарбники завдали авіаударів по сусідніх селищах..
"Росіяни завдали авіаударів по Сиротиному та Борівському, у Сєвєродонецьку – бої.
Поблизу Сиротиного та Метьолкіного наші воїни успішно відбили штурм.
Окупант з втратами відійшов на раніше займані позиції. Як і неподалік Гірського.
За підтримки артилерії росіяни здійснили штурмові дії неподалік Ниркового. Українські воїни вогнем змусили їх відмовитись від цієї ідеї", написано у повідомленні.
Як наголосив Гайдай, агресори знову і знову обстрілюють територію біля усіх мостів на річці Сіверський Донець, які і так вже не придатні для пересування.
До того ж, росіяни відкрили вогонь по Синецькому та Павлограду поблизу Сєвєродонецька. Є чергові руйнування на заводі "Азот" – тепер на території транспортного цеху.
Очільнок області додав, що росіяни двічі масовано обстріляли житлові квартали поблизу колишнього заводу "Донсода" в Лисичанську. У Гірському зруйновано 13 будинків, у Врубівці – 14.
Також ворог обстріляв зі ствольної артилерії та реактивних систем залпового вогню Метьолкіне, Устинівку, Миколаївку, Білогорівку, Воронове, Золоте та Троїцьке.
Гайдай також повідомив, що 17 червня 5 людей, які були поранені за останні дні, госпіталізували до лікарень Дніпропетровщини. Серед них 4 лисичанина і 1 сєвєродончанин, який потрапив під обстріл у Лисичанську.
Нагадаємо, що також російські загарбники завдали ракетного удару по НПЗ та інших об'єктах інфраструктури Кременчука, що на Полтавщині.
Коментарі віцепрезидента США Джей Ді Венса під час суперечки американського президента Дональда Трампа та Глави… Читати більше
В Україні у війні саме російська федерація є агресором, а диктатор володимир путін ніколи не тримав даного… Читати більше
У ніч на 4 березня російські загарбники застосували проти України 99 безпілотників. Сили протиповітряної оборони… Читати більше
Президент України Володимир Зеленський призначив колишнього головнокомандувача Збройних сил та чинного посла України в Великій… Читати більше
У російській федерації у місті Сизрань Самарської області невідомі безпілотники знову атакували нафтопереробний завод. Торік… Читати більше
На фронті минулої доби, 3 березня, було зафіксовано 101 бойове зіткнення Сил оборони України з російськими… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.