Про цеповідомив речник Міністерства оборони Олександр Мотузяник, передає Укрінформ.
"На Запорізькому (напрямку) російський агресор нарощує систему вогню. Зокрема, у районі Василівки (35 км на південь від Запоріжжя) розгорнуто до 30 ворожих танків Т-62 як довготривалі вогневі точки", – сказав Мотузяник.
За його словами, на Бахмутському напрямку ЗСУ стримують штурм на підступах до Комишувахи, яку противник прагне взяти під повний контроль. На Авдіївському, Курахівському та Новопавлівському напрямках противник веде вогонь уздовж усієї лінії протистояння, застосовує авіацію та артилерійські системи. Його метою є сковування наших військ та запобігання перекидання оборонців на інші напрямки.
Речник МОУ поінформував, що на Харківському напрямку росіяни намагаються не допустити подальшого просування українських військ, для чого розмістили додаткові сили біля с. Веселе (17 км від Харкова), туди приїхала одна батальйонно-тактична група з Центрального військового округу. Не припиняється вогонь у бік Харкова.
На Словʼянському напрямку ЗСУ перешкоджають підготовці наступу загарбників, зауважив Мотузяник. За його словами, ворог веде розвідку безпілотниками, а також відновлює пошкоджену транспортну інфраструктуру на захоплених територіях, щоб покращити логістику. Зокрема, залізничні війська намагаються навести наплавний залізничний міст в районі Купʼянська-Узлового.
За інформацією речника МОУ, на Південнобузькому напрямку загарбники зосередилися на утриманні зайнятих рубежів. На Волинському і Поліському напрямках загалом без змін. білорусь продовжує посилювати кордон у двох областях. Крім того, в білоруській армії проводиться "тиждень бойової готовності" до 11 червня. Загроза завдання ракетних і авіаударів з території рб зберігається.
Щодо Сіверського напрямку, то противник утримує до трьох батальйонно-тактичних груп на ділянці російсько-українського кордону в Брянській і Курській областях. Таким чином росіяни намагаються запобігти перекиданню наших військ на інші загрозливі напрямки. Загарбники продовжують обстрілювати прикордонні райони Сумської і Чернігівської областей.
Мотузяник зауважив, що для підготовки наступних ракетних ударів екіпаж літака дальньої авіації Ту-23 М3 з повітряного простору Ростовської області відпрацював електронні пуски ракет Х-22, ймовірно по обʼєктах східних і південних областей України.
За словами речника МОУ, зберігається загроза завдання з АР Крим ракетних ударів по військових і цивільних обʼєктах України. За даними розвідки, біля Мілководного (8 км до адмінмежі з Херсонщиною) росіяни розгорнули ракетний дивізіон "Іскандер-М".
Ворог продовжує блокувати судноплавство в північно-західній частині Чорного моря. В готовності до можливого застосування перебувають 5 кораблів-ракетоносіїв. Можливий сумарний залп – до 36 ракет, зауважив речник МОУ.
З 25 грудня до 10 січня Львовом курсуватиме різдвяний трамвай з колядками. Він буде на маршруті… Читати більше
Миколаївський краєзнавець, колекціонер, моделіст Андрій Шинкаренко разом зі своїм сином Андрієм розробили та виготовили оригінальні… Читати більше
Українці у середу, 25 грудня, могли отримати фейкові повідомлення про заборгованість перед "Новою поштою". Проте… Читати більше
Оборонне відомство кодифікувало і допустило до постачання у підрозділах Сил оборони безпілотний авіаційний комплекс «Щедрик»… Читати більше
У Національному аерокосмічному університеті ім. Жуковського «Харківський авіаційний інститут» відновили приміщення навчально-експериментальних майстерень, пошкоджених російськими… Читати більше
На борту літака авіакомпанії Azerbaijan Airlines, який сьогодні зранку впав поблизу Актау в Казахстані, перебувало… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.