Російський посол застерігає Сполучені Штати від постачання Україні далекобійних ракетних озброєнь

Росія сподівається, що у питанні можливих поставок Вашингтоном далекобійних ракетних озброєнь Україні "здоровий глузд переможе"

Про це заявив російський посол у США Анатолій Антонов, пише посольство росії в США в Telegram.

"Як повідомляють американські ЗМІ, адміністрація може передати Києву РСЗВ HIMARS та M270 MLRS, які будуть оснащені керованими ракетами М31 GMLRS.

Є ризик, що такі засоби розмістять поблизу російських кордонів і в українців з'явиться можливість завдавати ударів по російських містах.

Подібна ситуація для нас неприйнятна та неприпустима. Упевнений, що наші Збройні Сили зроблять усе для обнулення можливостей ЗСУ", зазначив посол.

Антонов також додав, що зараз росія виходить із заяви офіційного представника Пентагону Джона Кірбі про те, що остаточне рішення з цього питання ще не прийняте.

Як повідомив російський посол, дипломатичними каналами росія неодноразово доводила до США, що "безпрецедентне накачування України озброєннями суттєво підвищує ризики ескалації конфлікту".

Антонов підкреслив, що американці нібито чудово усвідомлюють, що "своїми діями віддаляють перспективи досягнення миру", і їхні дії загрожують "непередбачуваними наслідками для глобальної безпеки".

"Сподіваємося, здоровий глузд переможе, і Вашингтон не піде на такий провокаційний крок. Закликаємо припинити безглузде і вкрай ризиковане накачування республіки зброєю.

Важливо відмовитися від погроз в нашу адресу та заяв про військову перемогу України",  підсумував Антонов.

Як повідомляла Рубрика, напередодні глава МЗС Дмитро Кулеба попросив США ухвалити рішення про надання ракетних систем залпового вогню якнайшвидше.

Свіжі дописи

  • Новини

Глава МЗС Польщі привіз до США “Шахед”, який збили українські оборонці

Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський привіз на конференцію консерваторів CPAC у США іранський "шахед". Цей дрон-камікадзе… Читати більше

Friday February 21st, 2025
  • Новини

З реєстру виключили чотири непрацюючі індустріальні парки: рішення Уряду

 21 лютого Кабінет Міністрів ухвалив рішення про виключення чотирьох індустріальних парків із реєстру індустріальних парків України.… Читати більше

Friday February 21st, 2025
  • Новини

У Львові над могилами українських Героїв у небо запустять промені пам’яті

До третьої річниці повномасштабного вторгнення російської федерації 23 лютого у Львові вшанують пам’ять усіх полеглих… Читати більше

Friday February 21st, 2025
  • Новини

Укрзалізниця запускає перший дитячий вагон у міжнародному сполученні

З 27 лютого «Укрзалізниця» запускає перший дитячий вагон у міжнародному сполученні — у складі поїзда… Читати більше

Friday February 21st, 2025
  • Новини

У грецьких Салоніках до річниці вторгнення рф в Україну відкрили виставку “Покоління війни”

До третьої річниці повномасштабного вторгнення рф консульство України в Салоніках, Федерація грецьких товариств України та… Читати більше

Friday February 21st, 2025
  • Новини

З січня рейтинг Зеленського підвищився до 65%. Проте Залужному довіряють більше

Соціологи зафіксували різке зростання рейтингу Володимира Зеленського останнім часом. Як і раніше, його випереджає Валерій… Читати більше

Friday February 21st, 2025

Цей сайт використовує Cookies.