Про це повідомляє посол України в США Оксана Маркарова.
"Велике задоволення видати візу і зустрітися з колегою – новим послом США в Україні Бріджит Брінк. В України завжди були кращі керівники американського дипломатичного представництва, які були не тільки високопрофесійними дипломатами, а й прекрасними людьми і прикладами публічного служіння. І цей раз не став винятком", – зазначила Маркарова.
Нагадаємо, 19 травня американський Сенат одноголосно затвердив кандидатуру Брінк на посаду посла США в Україні.
Як повідомляла Рубрика, президент США Джо Байден офіційно запропонував призначити дипломатку Бріджит Брінк послом Сполучених Штатів в Україні 27 квітня.
Раніше Комітет Сенату США з міжнародних відносин підтримав кандидатуру Брінк на посаду посла США в Україні.
Бріджит Брінк була послом у Словаччині, а до того, серед іншого, була старшою радницею та помічницею секретаря Бюро з європейських та євразійських справ Держдепу, опікуючись питаннями Східної Європи і Кавказу.
Диппредставництво США функціонувало без постійної очільниці з того часу, як Дональд Трамп відкликав Марі Йованович у квітні 2019 року.
"Кар'єрний дипломат", — так Брінк люблять називати американські журналісти, адже на різних посадах у Держдепі вона провела аж 26 років без перерви.
А ще дипломатка має просто-таки хист опинятися у цікавих з погляду міжнародної політики країнах.
Так, свою першу роботу вона отримала у посольстві США в Сербії. Брінк працювала там політичною радницею з 1997 по 1999 роки — тож застала наслідки війни в Боснії і початок конфлікту в Косово.
Останній переріс у повноцінну війну сербів з НАТО, тож дипломатів евакуювали.
Після цього її перевели до Кіпру — нагадаємо, там частину острова контролює невизнана Турецька Республіка Північного Кіпру, за якою де-факто стоїть сама Туреччина.
Ще три роки (2005-2008) вже на посту політико-економічного керівника Бріджит Брінк провела у Тбілісі. Там вона зблизька бачила реформи, які втілювали Міхеїл Саакашвілі та Каха Бендукідзе — і підтримувала їх.
Після 2008 року дипломатка перейшла до Вашингтона на "штабні" посади. Спочатку — до Ради нацбезпеки США (тут знадобилися її знання Середземномор'я і Кавказу).
А потім у Бюро європейських та євразійських справ Держдепу. У перерві вона встигла попрацювати в посольствах Грузії (ще раз) та Узбекистану.
А от у 2019 році Брінк опинилася вже зовсім поряд з Україною: стала послом США у Словаччині.
Сили оборони України продовжують зберігати "буфер" в Курській області. Це застерігає території Сумської та Харківської… Читати більше
Житель Курахового, що на Донеччині, Олег опинився в заручниках росіян після того, як вони захопили… Читати більше
У Віварії Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького завершили капітальний ремонт хірургічного блоку, який… Читати більше
Президент України Володимир Зеленський направив генерал-майора Михайла Драпатого для керівництва оперативно-стратегічним угрупованням військ «Хортиця» в… Читати більше
Україна та Молдова підписали угоду, за якою в обох країнах взаємно визнаватимуть дипломи про освіту та… Читати більше
В окупованому росіянами Рубіжному, що в Луганській області, функціонують лише чотири таксофони, окупанти відключили мобільний… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.