Про це повідомляє посол України в США Оксана Маркарова.
"Велике задоволення видати візу і зустрітися з колегою – новим послом США в Україні Бріджит Брінк. В України завжди були кращі керівники американського дипломатичного представництва, які були не тільки високопрофесійними дипломатами, а й прекрасними людьми і прикладами публічного служіння. І цей раз не став винятком", – зазначила Маркарова.
Нагадаємо, 19 травня американський Сенат одноголосно затвердив кандидатуру Брінк на посаду посла США в Україні.
Як повідомляла Рубрика, президент США Джо Байден офіційно запропонував призначити дипломатку Бріджит Брінк послом Сполучених Штатів в Україні 27 квітня.
Раніше Комітет Сенату США з міжнародних відносин підтримав кандидатуру Брінк на посаду посла США в Україні.
Бріджит Брінк була послом у Словаччині, а до того, серед іншого, була старшою радницею та помічницею секретаря Бюро з європейських та євразійських справ Держдепу, опікуючись питаннями Східної Європи і Кавказу.
Диппредставництво США функціонувало без постійної очільниці з того часу, як Дональд Трамп відкликав Марі Йованович у квітні 2019 року.
"Кар'єрний дипломат", — так Брінк люблять називати американські журналісти, адже на різних посадах у Держдепі вона провела аж 26 років без перерви.
А ще дипломатка має просто-таки хист опинятися у цікавих з погляду міжнародної політики країнах.
Так, свою першу роботу вона отримала у посольстві США в Сербії. Брінк працювала там політичною радницею з 1997 по 1999 роки — тож застала наслідки війни в Боснії і початок конфлікту в Косово.
Останній переріс у повноцінну війну сербів з НАТО, тож дипломатів евакуювали.
Після цього її перевели до Кіпру — нагадаємо, там частину острова контролює невизнана Турецька Республіка Північного Кіпру, за якою де-факто стоїть сама Туреччина.
Ще три роки (2005-2008) вже на посту політико-економічного керівника Бріджит Брінк провела у Тбілісі. Там вона зблизька бачила реформи, які втілювали Міхеїл Саакашвілі та Каха Бендукідзе — і підтримувала їх.
Після 2008 року дипломатка перейшла до Вашингтона на "штабні" посади. Спочатку — до Ради нацбезпеки США (тут знадобилися її знання Середземномор'я і Кавказу).
А потім у Бюро європейських та євразійських справ Держдепу. У перерві вона встигла попрацювати в посольствах Грузії (ще раз) та Узбекистану.
А от у 2019 році Брінк опинилася вже зовсім поряд з Україною: стала послом США у Словаччині.
Посол Великої Британії в Україні Мартін Гарріс вручив престижну нагороду UK Women in Defence українським… Читати більше
До 91-х роковин Голодомору 1932–1933 років Український інститут національної пам'яті підготував соціальну рекламну кампанію, метою… Читати більше
Міністерство оборони України активно розвиває підготовку операторів безпілотних літальних апаратів. Станом на сьогодні вже 33… Читати більше
23 листопада Литва та Україна підписали стратегічно важливий Меморандум про взаєморозуміння, що передбачає фінансування виробництва… Читати більше
Ассортимент рынка твердотопливного отопительного оборудования состоит, преимущественно, из буржуек. Покупателям представлена чугунная буржуйка и модели… Читати більше
Президентка Європейського парламенту Роберта Мецола висловила свою підтримку передачі Німеччиною крилатих ракет Taurus Україні. Про… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.