Фото: ZN.UA
Про це повідомляє Рубрика із посиланням на Telegram Офісу генерального прокурора
Як зазначили ювенальні прокурори, більше ніж 662 дитини постраждали в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії Російської Федерації.
"За останню добу офіційне число дітей-жертв не змінилося – 232. Не зазнали змін і дані щодо поранених- 430.
Ці цифри не остаточні, оскільки триває робота з їх встановлення в місцях ведення активних бойових дій, на тимчасово окупованих та звільнених територіях", повідомили у прокуратурі.
Найбільше постраждало дітей у:
Прокурори також додали, що через бомбардування та обстріли збройними силами РФ українських міст та сіл пошкоджено 1837 закладів освіти. При цьому 172 з них зруйновано повністю.
У Харківської області працює Food Truck волонтерського проєкту «Їжа без кордонів». Щодня мобільна кухня може… Читати більше
Наказ про запуск служби супроводу військових та їхніх сімей №59 від 29 січня 2025 року… Читати більше
Президент України Володимир Зеленський сьогодні, 17 лютого, прибув до Туреччини. Глава української держави планує зустрітися… Читати більше
У разі, якщо російська та українська сторони домовляться про припинення бойових дій, це не означатиме… Читати більше
На Львівщині двоє невідомих напали на військового ТЦК, який супроводжував мобілізованих на медкомісію. Один із… Читати більше
Рік тому у лютому 2024 року у Львові розпочав роботу перший центр рекрутингу української армії.… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.