Російські загарбники знову завдали ракетних ударів по Кременчуцькій ТЕЦ, – голова ОВА

Російські агресори хочуть залишити 180 тисяч кременчужан взимку без тепла, оскільки знову й знову наносять удари високоточними ракетами по Кременчуцькій ТЕЦ

Про це повідомив голова Полтавської ОВА Дмитро Лунін під час відеозв'язку на брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ.

"Постраждалих немає, але шкоди завдано суттєвої. ТЕЦ тільки почала відновлювальні роботи, але на сьогодні – ще один удар.

російські окупанти, напевне, хочуть, щоб 180 тисяч кременчужан, які підключені до цієї ТЕЦ, були без тепла взимку", наголосив очільник ОВА.

Лунін зазначив, що загалом по Кременчуку було завдано 12 ракетних ударів, більшість ракет влучили у НПЗ, одна – в ТЕЦ. Очільник ОВА підкреслив, що це високоточні ракети, вони цілили саме туди, куди вдарили.

Нагадаємо, що Кременчуцький НПЗ припинив свою роботу ще після ударів, завданих ворогами у квітні

Тому знайти якусь логіку в нових ударах неможливо, крім хіба того, що руйнують залишки підприємства.

За словами Луніна, інфраструктура Полтавщини несильно, порівняно з іншими регіонами, постраждала від початку повномасштабного російського вторгнення.

Та все ж у Миргороді був атакований аеродром, випадкові ракети вдарили по передмістю Полтави – було зруйновано невелику ферму, також інфраструктурний об'єкт був пошкоджений у Карлівці, постраждали й дороги області.

Однак найголовніше завдання, яке ставить перед собою влада у процесі відновлення інфраструктури області, – це забезпечити кремунчужанам вчасну подачу тепла.

Як повідомляла Рубрика, 24 квітня російські ракети влучили в об'єкти інфраструктури у Кременчуку Полтавської області, зокрема, внаслідок ударів було пошкоджено Кременчуцьку ТЕЦ та НПЗ.

Довідка

Кременчуцький НПЗ (ПАТ "Укртатнафта") – найбільший в Україні нафтопереробний завод проєктною потужністю 18,6 млн тонн.

Кременчуцький НПЗ має важливе стратегічне значення для України як одне з джерел створення стратегічного запасу нафтопродуктів і забезпечує понад 30 % всього українського ринку.

На сьогоднішній день завод переробляв 7 тисяч тонн нафти за добу, що у декілька разів нижче за його проєктну потужність.

У компанії 43,05% акцій належать державі в особі НАК "Нафтогаз України", решта поділена між Ігорем Коломойським та Олександром Ярославським.

Свіжі дописи

  • Новини

У Румунії оголосили результати екзитполів на виборах президента: прогнозують другий тур

У Румунії оголосили результати екзитполів на виборах президента. Попередньо, до другого туру виборів проходять чинний… Читати більше

Sunday November 24th, 2024
  • Новини

У музеях Ватикану з’явилося вісім україномовних аудіогідів, а в бібліотеці створять українську книжкову поличку

У музеях Ватикану одночасно з’явилося вісім аудіогідів українською мовою. Також перша леді Олена Зеленська передала… Читати більше

Sunday November 24th, 2024
  • Новини

МВС: з 25 листопада розпочнеться добровільне декларування вогнепальної зброї

Заступник міністра внутрішніх справ Богдан Драп'ятий нагадав, що з 25 листопада в Україні розпочнеться добровільне… Читати більше

Sunday November 24th, 2024
  • Новини

Польські фермери розблокували пункт пропуску “Шегині-Медика”, – ДПСУ

Пункт пропуску "Шегині - Медика", який від вчора блокували польські фермери, розблоковано. Про це повідомляє… Читати більше

Sunday November 24th, 2024
  • Новини

Британський дизайнер потрапив до Книги рекордів Гіннеса зробивши найбільшу гральну карту у світі 

Дизайнер Роб Галліфакс з Великої Британії створив найбільшу в світі гральну карту, яка має висоту… Читати більше

Sunday November 24th, 2024
  • Новини

National Geographic показав кращі фото 2024 року: мільйони кажанів та вибух вулкана

Міжнародний науково-популярний часопис National Geographic представив щорічну підбірку найкращих фото. У цьому році відмітили роботи… Читати більше

Sunday November 24th, 2024

Цей сайт використовує Cookies.