Про це повідомив керівник Донецької ОДА/ОВА Павло Кириленко.
"У цілому по лінії розмежування – постійні обстріли. Сьогодні особливо – це Авдіївка, Велика Новосілка. Також були артилерійські обстріли та авіаудари. Ми спостерігали, що ворог б'є по позиціях ЗСУ, і намагається також, особливо в Авдіївці, продовжувати те, щоб паніка була максимальною – обстрілює житлові квартали і фактично їх руйнує", – зазначив він.
За словами Кириленка, наразі продовжується евакуація населення, однак темпи евакуації дещо знизилися: більша частина ключових великих міст по скупченню виїхала.
Очільник ОДА/ОВА підкреслив, що вивозити людей під обстрілами і під час ескалації буде значно важче.
А можливість виїхати може зникнути через активні бойові дії, які можуть розпочатися у будь-який момент.
"(Можуть розпочатися – ред.) активні повномасштабні (бойові дії – ред.) в межах територій Донецької та Луганської областей. Як ворог і планує піти з усіх напрямків, де він зосереджений. Я ще раз закликаю, щоб люди не гаяли часу", – сказав голова ДонОДА.
За три місяці дії закону про добровільне повернення із СЗЧ до війська повернулися майже 21 100 військових. Термін добровільного… Читати більше
Радник президента США з нацбезпеки Майк Волц заявив, що адміністрація Дональда Трампа хоче почути від… Читати більше
Естонія з 3 березня ввела заборону на в'їзд для 55 громадян Грузії за порушення прав… Читати більше
Кабінет Міністрів України затвердив зміни до розподілу освітньої субвенції, які розширюють можливості професійного розвитку вчителів… Читати більше
Російська армія не вперше намагається вийти на кордон із Сумщиною під час дії операції ЗСУ у… Читати більше
Ці шпаківні розвісили працівники лісопаркових господарств, що входять до складу КО “Київзеленбуд”. Про це пише… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.