Луганщина: Гайдай закликає населення не зволікати з евакуацією, ситуація в області серйозна

Російська армія накопичує сили й хоче вчинити нову атаку на Луганщину, тому влада просить жителів регіону не зволікати з евакуацією

Про це інформує Рубрика, посилаючись на Telegram очільника Луганської ОДА (ОВА) Сергія Гайдая.

"Евакуюйтесь, поки ми можемо вас забрати! Росіяни накопичують техніку під Рубіжним та в інших місцях.

Із кожним днем напруга зростає – напруга ціною в тисячі життів мирного населення. Часу на зволікання вже нема – автобуси стоять в місцях зборів.

Багато рубіжан із центральних районів міста виїхати просто не встигли. І тепер вони терплять знущання кадирівців, хоронять рідних та сусідів посеред житлового кварталу, вимушені примусово їхати на Росію, до її північних регіонів.

Тому, убезпечте себе, доки це можливо – евакуюйтесь на захід України і самі обирайте, де саме перечекати загострення – у Львові чи Чернівцях, Івано-Франківську чи Ужгороді, а можливо десь ближче.

Всі організовані нами автобуси і поїзди безкоштовні", наголосив очільник.

Зі слів Гайдая, жодного з п'яти гуманітарних коридорів на 13 квітня не погоджено, бо за всіма напрямками на Луганщині росіяни порушують режим припинення вогню.

Втім, за першої можливості людей у середу евакуюють із Гірської громади, Попасної, Лисичанська, Рубіжного та Сєвєродонецька.

Місця зборів:

Сєверодонецьк:

проспект Хіміків, 28

Лисичанськ:

ГТВ (РТІ), 40 років Перемоги; вул. Сосюри, 324, ДСНС

Попасна:

вул. Первомайська, 42

Гірське:

вул. Гагаріна, 13а

Нижнє:

Паркова, 13

Рубіжне:

вул. Чехова, 11

Як писала Рубрика, за даними Генштабу ЗСУ, росія оголосила в Криму і прикордонних зонах "жовтий рівень терористичної загрози", щоб організувати переміщення військової техніки, озброєння та особового складу на територію України.

Свіжі дописи

  • Новини

Україна не збирається віддавати США корисні копалини, а пропонує партнерство: Зеленський пояснив, якою може бути угода

Президент України Володимир Зеленський заявив, що Україна готова до угоди зі США щодо постачання рідкісноземельних ресурсів.… Читати більше

Friday February 7th, 2025
  • Новини

Жива. Справжні історії кохання: у Франківську презентували картини, створені дружинами полеглих захисників

В Івано-Франківську презентували проєкт із картинами дружин загиблих воїнів "ЖИВА. Справжні історії кохання". Експозиція складається… Читати більше

Friday February 7th, 2025
  • Новини

У Львові станція компостування прийняла понад 10 тонн ялинок від містян у січні

За перший місяць 2025 року на міську станцію компостування доправили понад 10 тонн ялинок. За… Читати більше

Friday February 7th, 2025
  • Новини

Наступні тижні можуть бути насиченими: Зеленський прокоментував повідомлення щодо переговорів з Трампом

Президент України Володимир Зеленський підтвердив, що наступного тижня заплановані перемовини з командою президента США Дональда… Читати більше

Friday February 7th, 2025
  • Новини

У застосунку Резерв+ запрацювало автоматичне продовження відстрочок: проте не для всіх

З 7 лютого у застосунку "Резерв+" запрацювало автоматичне продовження відстрочок від мобілізації для деяких категорій військовозобов'язаних.… Читати більше

Friday February 7th, 2025
  • Новини

Міноборони допустило до експлуатації мобільний прально-лазневий комплекс

Оборонне відомство кодифікувало і допустило до експлуатації у Збройних силах України нову модифікацію мобільного прально-лазневого… Читати більше

Friday February 7th, 2025

Цей сайт використовує Cookies.