Про це інформує Рубрика, посилаючись на пресслужбу Генштабу ЗСУ.
"Ворог продовжує активні дії на Слобожанському, Донецькому, Південнобузькому та Таврійському напрямках". зазначають у повідомленні.
До того ж, російське командування продовжує пошуки можливостей розв'язання проблемного питання поповнення людськими ресурсами своїх підрозділів.
Російські військові комісаріати активізували роботу з військовозобов'язаними, які мають військово-облікові спеціальності водія, механіка-водія, розвідника, а також молодших командирів.
Також, на території так званої придністровсько-молдавської республіки проводиться відповідна агітаційна робота з населенням, що має російське громадянство.
На Слобожанському напрямку противник блокує місто Харків та здійснює артилерійські обстріли.
На Донецькому і Таврійському напрямках ворог продовжує артилерійські обстріли населеного пункту Попасна. Мета – відновлення наступу на Рубіжне, Нижнє і Новобахмутівку.
Також окупанти безуспішно намагалися прорвати оборону підрозділів українських військ в районі населеного пункту Новотошківське.
На Південнобузькому напрямку ворог здійснює оборону раніше зайнятих рубежів, вживає заходів з відновлення боєздатності своїх підрозділів.
Продовжує проводити жорсткі фільтраційні заходи на тимчасово зайнятих територіях Херсонської області.
Частина виведених російських підрозділів розміщується у наметових містечках на території низки областей Російської Федерації, що межують з Україною.
Військовослужбовці відмовляються брати участь у подальших бойових діях на території України. Морально-психологічний стан зазначеного особового складу низький та має тенденцію до погіршення.
Окупанти продовжують проводити насильницькі дії стосовно цивільного населення на тимчасово зайнятих територіях.
Здійснюють примусове вивезення населення міста Маріуполя в тимчасово окуповані райони Донецької області.
Угрупованням Повітряних Сил Збройних Сил України за попередню добу було уражено три повітряні цілі: крилату ракету, БПЛА та бойовий літак. Авіація Повітряних Сил продовжувала нанесення ракетно-бомбових ударів по військах окупантів.
Бета-тестування послуги «Дозвіл на зброю» у «Дії» добігає кінця; найближчим часом послуга запрацює для всіх… Читати більше
США припинили передавати Україні ключові розвідувальні дані, необхідні для роботи українських HIMARS. За інформацією ЗМІ,… Читати більше
27 лютого в рамках реалізації проєкту “Право на сім'ю: усунення системних прогалин” за підтримки Міжнародної… Читати більше
Міноборони посилило перевірку добових польових наборів продуктів для Збройних сил України. Для того, щоб захисники… Читати більше
4 березня Кабінет Міністрів України прийняв постанову «Про внесення змін до Правил перетинання державного кордону громадянами… Читати більше
Японське агентство з міжнародного співробітництва (JICA) розгляне можливість фінансування тих програм у сфері енергетики та… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.