Про це він розповів виданню Financial Times.
"Чи можу я дозволити собі [оплачувати] прибиральницю або водія? Я сам не вожу машину… Можливо, моя падчерка водитиме. Ми не розуміємо, як виживати", – сказав Авен, який зараз перебуває у Лондоні.
Йому належить дворівнева квартира у престижному районі Сент-Джеймс, а також особняк у передмісті. Його права володіння нерухомістю було заморожено, як і банківські рахунки та інші активи в рамках санкцій.
За даними газети, протягом 20 днів Авена можуть вислати з Великої Британії (у нього є латвійське та російське громадянства, а також американська віза), однак він хоче залишитися в країні.
"Якщо я поїду [з Великобританії], у мене вже не буде можливості повернутися", – пояснив він.
"Моє життя змінилося за одну ніч. Наш бізнес повністю зруйнований. Все, що ми будували 30 років, зараз повністю зруйновано. І ми якось маємо розпочати нове життя", – сказав Авен.
На тлі санкцій Авен вийшов зі складу ради директорів Альфа-банку, а також зі складу ради директорів благодійної організації Genesis Philanthropy Group.
Він та Михаїл Фрідман, який є співвласником інвесткомпанії LetterOne та "Альфа-Груп" і теж потрапив під санкції, пообіцяли оскаржити обмеження. Бізнесмени вважали санкції необґрунтованими і здатними завдати "невиправданих збитків" співробітникам, клієнтам, партнерам та бізнесу.
У розмові з Financial Times Авен відкинув звинувачення у тому, що він "близький до путіна". Він пояснив, що ведення бізнесу в росії передбачає контакти із президентом.
"Це дуже дивно – опинитися під санкціями, бо ти зустрічався із президентом. Ми намагаємося бути абсолютно поза політикою. Під час зустрічей із путіним я представляв "Альфа-Груп", але зовсім не себе особисто", – пояснив бізнесмен.
У середині березня Михаїл Фрідман заявляв, що автори санкцій не розуміють, "як насправді працює влада у росії". Він пояснив, що якщо мета ЄС полягає в тому, щоб змусити бізнесменів вплинути на президента Росії з тим, щоб він припинив війну в Україні, зробити це неможливо.
Бізнесмен також розповів, що після введення санкцій його банківська карта виявилася заблокованою, а йому необхідно було вимагати у британської влади дозвіл на витрати грошей.
Фрідман назвав себе "полоненим" і зазначив, що не розуміє, як жити далі. При цьому він визнав, що його проблеми – "насправді ніщо" в порівнянні з війною в Україні.
Фінська авіакомпанія Finnair оголосила, що змушена скасувати майже 300 рейсів у грудні через акцію протесту… Читати більше
Очільник Кремля володимир путін підписав законопроєкти про заборону "пропаганди чайлдфрі", тобто відмови від народження дітей та… Читати більше
У грецькому місті Мандра комуністи напали на акцію українців, присвячену вшануванню пам’яті жертв Голодомору. Україна… Читати більше
10 українських компаній взяли участь в NEDS — це оборонно-безпекова виставка, яка проходить в Роттердамі… Читати більше
АТ "Укрзалізниця" запускає з 15 грудня прямий щоденний поїзд № 9/10 сполученням Київ – Будапешт,… Читати більше
В ніч на 23 листопада у столичному готелі відбулася смертельна стрілянина. Поліція Києва розпочала кримінальне… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.