Попри російсько-українську війну на території України, наші діти-дослідники продовжують роботу над своїми проєктами. Деякі розробки для Malaysia Technology Expo молоді інноватори на останньому етапі підготовки переорієнтували на військову тематику.
Malaysia Technology Expo (MTE) — одна з найбільших виставок технологій та інновацій у Південно-Східній Азії, яка щороку збирає винахідників із понад 30 країн світу. Тут учасники показують свою розробку науковцям, представникам міжнародних корпорацій, інженерам та інвесторам з усього світу.
Золото MTE отримали:
Хлопець розробив квадрокоптер-міношукач, який допоможе швидко знайти вибухонебезпечні об'єкти на поверхні та під землею. Перевага пристрою — компактність і мобільність, його можна помістити у звичайний рюкзак. А ще міношукач Ігоря мінімізує участь людини, тому убезпечує військових і кардинально скорочує кількість жертв.
Юнак винайшов новий метод протезування зору. Інформація про перешкоди, які оточують людину, оперативно обробляється, кодується та передається людині через слуховий канал.
Юна дослідниця розробила новий напрям в образотворчому мистецтві — магнітомалювання.
Марія дослідила роль інвазійних рослин у сучасному флорогенезі міста Луцьк.
Хлопець виступив із проєктом розумної теплиці на автономному живленні на базі мікроконтролера Arduino. Вона майже не потребує втручання людини: потрібно лише садити та збирати врожай.
Сріблом MTE відзначили проєкти:
Діана розробила UV Cleaner — пристрій для дезінфекції поверхонь і речей, виготовлений на основі сучасних ультрафіолетових світлодіодів.
Юний МАНівець дослідив фізико-географічну характеристику місцевої річки Турушки.
Андрій створив Smart Pot — автоматизовану систему підтримки мікроклімату для вирощування рослин на базі плати stm32. Пристрій допомагає вирішити питання поливу домашніх рослин і мікрогріну.
Дівчина дослідила зміни нейропластичності за умов розвитку гіперглікемії та онтогенезу.
Микита розробив комплекс для захисту програмного забезпечення від аналізу та декомпіляції. Його проєкт можна використовувати для навчання фахівців з кібербезпеки.
Минулоріч на MTE українські учні здобули 10 золотих, 11 срібних, 1 бронзову та 2 спеціальні відзнаки в категорії Asian Youth Innovation Awards 2021.
Національний центр «Мала академія наук України» — центр ЮНЕСКО ІІ категорії, який об'єднує та залучає до наукової освіти, винахідницької та дослідницької діяльності близько 250 000 українських школярів через унікальну освітню та наукову екосистему. МАН не тільки понад 20 років опікується освітою в Україні, а й презентує її за кордоном.
Минулої доби, 25 грудня, найактивніше ворог атакував Покровський напрямок: там Сили оборони відбили 57 штурмів. Загалом… Читати більше
Заступник прем'єр-міністра Казахстану Канат Бозумбаєв на пресконференції заявив, що "не сміє" робити попередніх заяв щодо… Читати більше
Президент США Джо Байден відреагував на масовану атаку росіян на Україну вранці 25 грудня, та запевнив,… Читати більше
З 25 грудня до 10 січня Львовом курсуватиме різдвяний трамвай з колядками. Він буде на маршруті… Читати більше
Миколаївський краєзнавець, колекціонер, моделіст Андрій Шинкаренко разом зі своїм сином Андрієм розробили та виготовили оригінальні… Читати більше
Українці у середу, 25 грудня, могли отримати фейкові повідомлення про заборгованість перед "Новою поштою". Проте… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.