Про це йдеться у їхньому спільному листі до єврокомісара з транспорту Адіни Валеан та міністрів транспорту країн ЄС, пише "ЄП".
"Оскільки Росія продовжує свою жорстоку війну проти України, а Європейська рада скликає засідання для розгляду подальшої європейської відповіді Росії та Білорусі, ми закликаємо до додаткових заходів у галузі автомобільного та морського транспорту. Заборона на перевезення вантажів російським та білоруським автотранспортом та захід суден двох країн у порти матиме найбільший ефект, якщо буде прийнятий на рівні ЄС. Дії агресора Путіна мають отримати сильну, згуртовану та рішучу відповідь ЄС тут і зараз", — заявив міністр транспорту Литви Маріус Скуодіс.
У листі також пропонується відкликати дозволи, видані Європейською конференцією міністрів транспорту Росії та Білорусі на міжнародні перевезення вантажів, та припинити дію Конвенції про Міжнародне перевезення вантажів для операцій за участю Росії та Білорусі.
Міністри закликають ЄС вжити всіх необхідних заходів для заборони заходу суден під російським та білоруським прапорами до портів ЄС.
Ціль полягає в тому, щоб створити умови, що перешкоджають легкому обходу існуючих заборон, тому пропонується об'єднати заходи для автомобільного та морського транспорту.
Нагадаємо, на пункті пропуску "Кукурики" на кордоні Польщі й Білорусі активісти блокують фури, що прямують до Білорусі та Росії.
Активісти вимагають від уряду Польщі та від влади ЄС повністю заборонити постачання товарів до держави-агресора.
У Празі відбувся багатотисячний мітинг на підтримку України за участі дітей, яких повернули з депортації.… Читати більше
У понеділок вранці, 24 лютого, президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн та голова Євроради Антоніу… Читати більше
Німеччина підрахувала результати дострокових виборів до Бундестагу у всіх 299 округах. Блок Християнсько-демократичних та Християнсько-соціальних… Читати більше
У переддень третьої річниці повномасштабного російського вторгнення, у самому серці Стамбула, на площі Шішхане, відбувся… Читати більше
В Україні зняли освітній серіал про технології, що дозволяють під час знеструмлень залишатися на зв’язку.… Читати більше
Перша віцепрем'єр-міністерка - міністерка економіки України Юлія Свириденко заявила, що на тимчасово окупованих територіях України… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.