Про це під час брифінгу в Медіа Центр Україна заявив начальник управління персоналу штабу Командування Сухопутних військ Збройних Сил України Роман Горбач, передає Рубрика.
Як зазначив він, "непідготовлених людей на передову ніхто не відправляє. Всі мобілізовані проходять відповідне навчання у той термін, який необхідний для певної військової спеціальності".
У навчальних центрах проводиться підготовка рядового та сержантського складу за скороченими термінами
Вона становить від 7 до 20 діб (залежно від складності спеціальності).
Горбач підкреслив, що з початком війни до своїх підрозділів повернулося майже 100% резервістів.
Саме з колишніх учасників бойових дій та військовослужбовців та військовозобов'язаних, які вже відслужили, і комплектуються бойові військові частини.
"Мобілізованих, які не проходили військову службу на першому етапі направляють для здійснення відповідної фахової підготовки до навчальних центрів (навчальних закладів), після завершення якої вони вибувають для комплектування підрозділів, що ведуть бойові дії", поінформував Горбач.
Також у ЗСУ розповіли, що для скарг стосовно мобілізації створена і працює гаряча лінія Міністерства оборони та ЗС України 0-800-500-410, 0-800-500-442, 044-454-44-99, або на офіційному сайті МОУ.
У Львові, у реабілітаційному центрі Unbroken, щелепно-лицеві хірурги провели унікальну реконструкцію обличчя 39-річному захиснику Володимиру… Читати більше
Всеукраїнський гуманістичний рух "UAnimals" створив платформу, де можна з нагоди дня народження чи іншого свята… Читати більше
У суботу, 9 листопада, о 13:00 БФ “Гуркіт” спільно з Музеєм війни та Артхаус Трафік… Читати більше
У Чернігівській області відбудували один з трьох мостів через річку Десна, який був зруйнований під… Читати більше
У Чернівецькій області розпочав роботу новий реабілітаційний центр для захисників і захисниць, які потребують медичної… Читати більше
З початку 2024 року Сили оборони України знешкодили 3 179 танків російської армії, що дорівнює… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.